برای مردم دیگر راست و چپ معنایی ندارد /  گروه ها و چهره های جدید ، مجلس آینده را تشکیل می دهند
برای مردم دیگر راست و چپ معنایی ندارد /  گروه ها و چهره های جدید ، مجلس آینده را تشکیل می دهند
نارضایتی از عملکرد امیدی ها لزوما به معنای تایید عملکرد این طیف از اصولگرایان یا چرخش رای ها به سمت آنها نخواهد بود ، حتم بدانید این نارضایتی های مردم در نهایت منجر به چرخش آرا به سمت جریان و طیف های جدید دیگری خواهد شد.

بهارستان آنلاین – نماینده سابق مردم آستارا درباره عملکرد مجلس دهم گفت : نکته ای که نباید از نظر دور داشت؛ مسئله در راس امور بودن مجلس است که برخی در مواجهه با آن سعی می‌کنند این انتخاب مردمی را نادیده بگیرند و کلام امام خمینی (ره) را در این باره به نفع خودشان تغییر دهندبنابراین مهمترین سئوالی که باید از نمایندگان مجلس دهم پرسید این است که آیا مجلس در راس امور بود و نمایندگان چقدر وقت خود را در جهت خدمت و رفع مشکلات حوزه های انتخابیه خود گذاشته اند ؟

شاپور مرحبا نماینده ادوار چهارم ، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با بیان اینکه جامعه امروز را نمی‌توان با سال‌های قبل خود قابل قیاس کنیم از یک سو امروز با یک تغییر نسل و تغییر نگاه و دیدگاه مواجه هستیم که خواسته‌هایشان با مردم ۱۰ سال پیش متفاوت است. از سوی دیگر امروز مردم در معرض انواع اطلاعات قرار دارند و دیگر برای به دست آوردن شناخت نسبت به افراد، گروه‌ها و شخصیت‌ها منتظر اخبار صدا و سیما یا انتشار روزنامه‌ها نمی‌مانند؛ آنها با چند دقیقه جستجو در اینترنت هر آنچه نیاز داشته باشند را به دست می‌آورند و بر اساس اطلاعاتی که خودشان تهیه کرده‌اند تصمیم می‌گیرند، در این شرایط است که آنها رایشان را به نفع جناحی به صندوق می‌اندازند که واقعیت ذاتی‌شان را موافق با ایده‌آل‌های خود بدانند. بنابر این در این تفکر و آگاهی سیاسی، دیگر جایی برای یکبار راست و یکبار چپ نمی‌ماند.

مرحبا با بیان اینکه در شرایطی اقتصاد کنونی کشور مردم به دنبال قهرمان می گردند ؛ خاطر نشان نمود : مردم از نمایندگان خود انتظار دارند که پس از کسب رأی آنان را فراموش نکنند و به مردم و رهبر خود وفادار بمانند. به نحوی که سیاست بازی و بازی های سیاسی پس از کسب آرای مردم، جای خود را به اندیشه ورزی و بهره گیری از ظرفیت های مردم و کشور به منظور رفع مشکلات بدهد. چرا که دعواهای سیاسی و تسویه حساب جریانات با یکدیگر تنها حاصلش این است که مردم و کشور متضرر می شوند.

این نماینده ادوار مجلس با تاکید بر اینکه نارضایتی از عملکرد امیدی ها لزوما به معنای تایید اصولگرایان یا چرخش رای ها به سمت آنها نخواهد بود؛ خاطر نشان کرد : حتم بدانید این نارضایتی های مردم در نهایت منجر به چرخش آرا به سمت جریان و طیف های جدیددیگری خواهد شد.

مرحبا در پایان با بیان اینکه بی تفاوتی مردم خطر بسیار بزرگی است و ناکارآمدی دولت، عملکرد نمایندگان مجلس و مسائل اقتصادی از مشکلات مهم کشور است؛ تاکید نمود : بی تفاوت بودن مردم به سرنوشت کشور خطر بزرکی است و اگر این روند ادامه پیدا کند حتما مشارکت مردم در انتخابات آینده تنزل خواهد یافت بنابراین جایکاه مردم نبایستی عوض شود و همه مسئولان باید بدانند به فرموده امام شهیدان مردم ولی نعمت ما هستند و همانگونه که نماز ستون دین است مردم نیز ستون و خیمه های نظام به شمار می آیند لذا بایستی در مقابل اینهمه  خون های به زمین ریخته شهدا و جانفشانی جانبازان و ایثارگران ، آرمان های امام شهیدان و بالاخص رهنمودها و دستورات امام خامنه ای برای حل مشکلات مردم عزیزمان بکوشیم تا انشالله بتوانیم آینده ای متفاوت برای انقلابمان به جای گذاریم .

انتهای پیام/ 624