برای واردات خودروهای لوکس به کشور باید عوارض سنگین در نظر گرفته شود
برای واردات خودروهای لوکس به کشور باید عوارض سنگین در نظر گرفته شود
واردات خودرو اگر به خودروسازان واگذار شود شاهد مافیای دیگری در این حوزه خواهیم بود.

اگر واردات خودرو به کشور در اختیار خودروسازان قرار گیرد، شاهد مافیای دیگری در بازار خودروی کشورمان خواهیم بود.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع واردات خودرو به کشور گفت: واردات خودرو به کشور نباید به دست خودروسازان بیفتد.

وی افزود: اگر واردات خودرو به کشور در اختیار خودروسازان قرار گیرد ما شاهد مافیای دیگری در بازار خودروی کشورمان خواهیم بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر واردات خودرو به دست خودروسازان بیفتد، به احتمال زیاد شاهد واردات خودروهایی بی‌کیفیت به کشور خواهیم بود و عملاً این کار لوث خواهد شد.

کوچکی‌‌نژاد خاطرنشان کرد: هدف ما از واردات خودرو ایجاد فضای رقابتی این محصول در بازار داخل کشور است و دادن مجوز واردات آن به خودروسازان ما را این هدف دور خواهد ساخت.

وی افزود: واردات خودرو باید توسط بخش خصوصی و با نظارت دقیق دولت انجام شود و البته خودروهایی باید به کشور وارد شوند که طبقه متوسط جامعه قدرت خرید آن را داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نباید کار به گونه‌ای شود که در بحث واردات خودرو شاهد واردات خودروهای لوکس به کشور باشیم و لذا برای واردات این خودروها به کشور باید عوارض سنگین در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/5235