برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی به مردم اطمینان می دهد که مسئولان به فکر آنها هستند
برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی به مردم اطمینان می دهد که مسئولان به فکر آنها هستند
دولت هم باید فکری اساسی برای مقابله با تورم و گرانی کند چون اگر دولت این اشکالات را برطرف نکند، فعالیت‌های دستگاه‌قضایی نمی‌تواند به راحتی موثر باشد. در واقع برای قطع ید مفسدان همه دستگاه‌ها باید به یاری قوه‌قضاییه بیایند.

بهارستان آنلاین – عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه خوشبختانه در قوه قضائیه پس از حضور حجت‌الاسلام رییسی عزمی جدی برای مبارزه با فساد شروع شده است ؛ گفت : برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی از یک سو به مردم اطمینان می دهد که مسئولان به فکر هستند و مسائل را پیگیری می کنند و از سوی دیگر موجب عبرت گرفتن متخلفان می شود.

حجت اسلام محمد تقی رهبر امام جمعه اصفهان در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با تاکید بر اینکه باید هر سه قوه با همفکری و همگرایی در حل مشکلات مردم اهتمام ویژه ای داشته باشند ؛ خاطرنشان کرد : دولت هم باید فکری اساسی برای مقابله با تورم و گرانی کند چون مردم می خواهند که جلوی گرانی افسارگسیخته گرفته شود بنابراین اگر دولت این اشکالات را برطرف نکند، فعالیت‌های دستگاه‌قضایی نمی‌تواند به راحتی موثر باشد. در واقع برای قطع ید مفسدان همه دستگاه‌ها باید به یاری قوه‌قضاییه بیایند تا بلکه به امید خدا ایرانِ اسلامی از گزند ناهنجاری‌هایی، چون دزدی و رشوه و… خلاص می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی چقدر در ریشه کن کردن فساد موثر خواهد بود : گفت :باید قوه قضائیه قاطعانه همانگونه که در این چند مدت نشان داده است از تعرض و تعدی به بیت‌المال جلوگیری نماید و خدای ناکرده اینطور نباشد که فرزندان یا خویشاوندان فلان مسئول یا بهمان چهره نظام از برخورد قضایی مصون باشند که چنین امری بی‌شک هم به سیستماتیک شدن فساد کمک می‌کند و هم باعث خواهد شد مردم از نظام دلسرد و ناامید شوند.

امام‌جمعه موقت اصفهان در پایان گفت: ما داعیه پرچمداری اسلام ناب محمدی را در جهان داریم و از این رو برای ما خوب نیست هر روز شاهد فسادهای آنچنانی در کشور باشیم لذا جناب آقای رییسی به عنوان رییس قوه‌قضاییه باید تلاش‌های گذشته‌اش را چندین و چند برابر کند و بداند که توفیقش در این امر، نام او را به نیکی در دفتر تاریخ ثبت خواهد کرد.

انتهای پیام / 512