نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص مجلس از غیبت استاندار گلستان شدند
نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص مجلس از غیبت استاندار گلستان شدند
غیبت استاندار گلستان این روزها با واکنش های بسیاری روبرو شده است و این واکنش ها علاوه بر وی به سمت رحمانی فضلی و زیر کشور هم رفته است تا جایی که دو جناه میانه رو و اصولگرای مجلس خواستار تحقیق و تفحص از غیبت استاندار گلستان در مجلس شده اند .

بهارستان آنلاین – مرخصی مناف هاشمی و سفر یکماهه او به خارج از کشور که به گفته خودش برای پیگیری مشکلات خانوادگی گرفته شده بود به شک و گمانه زنی ها درباره دوتابعتی بودن او انجامید و حاجی دلیگانی از تحقیق و تفحص و برزسی دوتابعتی بودن استاندار گلستان در مجلس خبرداد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، این نماینده مجلس غیبت استاندار گلستان را در وضعیت فعلی دور از انسانیت برشمرد و خاطر نشان ساخته است هیچ کاری مهمتر از رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده نیست.

از طرف دیگر محمود صادقی نماینده مردم تهران از برخورد با مناف هاشمی و رحمانی فضلی وزیر کشور خبر داد و اذعان نمود که مناف هاشمی علاقه ای به حضور در استان گلستان ندارد و به دنبال رایزنی در شهرداری تهران یا معاونت های وزارت اقتصاد و داراییست.

صادقی که عضو ارشد فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی است به مردم وعده داد بعد از تعطیلات مجلس حتما با مسئولان متخلف در ماجرای سیل استان گلستان برخورد قاطع خواهد نمود.

این نماینده تهران با بیان اینکه در کارنامه رحمانی فضلی مملو از سئوال های بی پاسخ می باشد تاکید نمود که او باید نسبت به عملکرد تاسف بار مدیران تحت حمایتش پاسخگو باشد و در غیر اینصورت مجلس حتما از اختیارات قانونی خود استفاده و واکنش لازم را نشان خواهد داد.

اما مناف هاشمی که به تازگی بر سر کار خود حاضر شده است علت سیل در استان گلستان را افزایش پنج برابری ظرفیت رودخانه های این استان برشمرده است و در جواب این پرسش که چرا در منطقه حضور نداشتید گفت که در این شرایط به مصلحت نمی باشد در مورد این موضوع گفتگو نماییم .

استاندار گلستان همچنین با بیان اینکه فضا را مثبت نمایید گفت : فکر نمی کردیم که بارندگی های پنج روز قبل ارتفاعات خراسان شمالی به آق قلا برسد

انتهای خبر/16

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان
  • منبع خبر : خبرگذاری تسنیم