بریکس فرصت‌های اقتصادی عظیمی را در جهان ایجاد می‌کند
بریکس فرصت‌های اقتصادی عظیمی را در جهان ایجاد می‌کند
این گروه ضمن خلق فرصت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، کل اقتصاد جهانی را متحول می‌کند.

بهارستان آنلاین – دعوت روز پنجشنبه سران گروه بریکس از شش کشور از جمله سه کشور عربی عربستان سعودی، امارات و مصر برای پیوستن به این گروه با استقبال آنها روبه‌رو شده است.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ عبدالله بن طوق المری، وزیر اقتصاد امارات متحده عربی، تأکید کرد که پیوستن امارات به گروه کشورهای بریکس، چشم‌اندازهای توسعه بزرگی را با توجه به حضور تعدادی از سریع‌ترین اقتصادهای جهان در آن باز می‌کند.

وی تاکید کرد که پیوستن به این گروه فرصت‌های اقتصادی، تجاری و سرمایه‌گذاری عظیمی را ایجاد می‌کند که نه تنها چشم‌انداز اقتصادی کشورهای بریکس، بلکه کل اقتصاد جهانی را نیز متحول می‌کند.

وزیر امور خارجه امارات در سخنان خود به این مناسبت گفت: بلوک‌های اقتصادی امروز یکی از مهم ترین رویکردهای برجسته‌ای هستند که ویژگی‌های چشم‌انداز اقتصادی فعلی و آینده را شکل می‌دهند و به ثبات و رشد اقتصاد جهانی، توسعه تجارت و جریان‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی، و انعطاف‌پذیری زنجیره‌های تامین جهانی کمک می‌کند.

المری تاکید کرد: پیوستن به این بلوک جدید اقتصادی با تقویت روابط اقتصادی و توسعه شبکه مشارکت های اقتصادی بین‌المللی که سیاست دنبال شده از سوی امارات است، اهمیت روافزونی پیدا می‌کند.

وی افزود: علاوه بر این، بریکس فضای جدیدی برای گسترش دامنه همکاری‌‌های توسعه با بازارهای جهانی می‌دهد، کریدورهای تجاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را باز می‌کند و کانال‌های تجاری جدید در بخش‌های حیاتی را تسهیل می‌کند که به رشد پایدار اقتصاد امارات کمک می‌کند و نقش مثبت و تاثیرگذاراین کشور را در عرصه اقتصاد جهانی تقویت می‌کند.

انتهای پیام/
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین