بصیرت انقلابی یعنی شناخت نقاط قوت و ضعف خودی و دشمن آمریکایی
بصیرت انقلابی یعنی شناخت نقاط قوت و ضعف خودی و دشمن آمریکایی
سردار حسین الله کرم گفت : در صورت هرگونه تعرض دشمن آمریکایی با آتش زدن چاه های نفت عربستان سعودی و امارات متحده نقطه ضعف دشمن آمریکایی را مورد هجوم قرار میدهیم.

بهارستان آنلاین – دکتر حسین الله کرم با بیان اینکه اگر شهدای دفاع مقدس از انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی دفاع کردند، شهدای مدافع حرم علاوه بر آن از حرم اهل بیت و محور مقاوت نیز دفاع کردند، گفت : عملکرد شهدا ناشی از بصیرت آنها می باشد و اگر ما هم بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم نیاز به بصیرت و آگاهی انقلابی داریم.

به گزارش بهارستان آنلاین ، این سردار و فرمانده سال های جهاد و حماسه که در سالگرد شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در مسجد حاجی آباد کرج سخن می گفت ؛ بصیرت انقلابی را شناخت نقاط قوت و ضعف خودی و دشمن آمریکایی نامید و خاطر نشان کرد: باید بتوانیم فرمان امام خامنه ای را در تشکیل آرایش جنگی مناسب در مقابل آرایش جنگی دشمن در حوزه های سیاسی ، اقتصادی و فضای مجازی پیاده نماییم.

الله کرم مهمترین نقطه ضعف دشمن را واردات دوازده و سیزده میلیونی بشکه نفت نامید و تصریح نمود : در صورت هرگونه درگیری در خلیج فارس ، دشمن آمریکایی با افزایش ده دلاری قیمت در هر بشکه نفت مواجهه خواهد شد و روزانه سیزده میلیارد دلار بر اقتصادش خسارت وارد خواهد شد.

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه هر گونه تعرض دشمن بدون پاسخ نخواهد ماند خاطر نشان نمود : در صورت هرگونه تعرض دشمن امریکایی با آتش زدن چاه های نفت عربستان سعودی و امارات متحده نقطه ضعف دشمن آمریکایی را مورد هجوم قرار خواهیم داد .

وی مهمترین نقطه ضعف کشور را کمبود ارز خارجی و تامین برخی نیازهای داخلی برشمرد و ادامه داد: اگرچه راهکار خروج از این شرایط همان رونق تولید است اما کاهش ارز خارجی هم راهکار مهمی بشمار می آید .

الله کرم در پایان بازگشت کارت سوخت را در این شرایط راهکار مناسبی برشمرد و خاطر نشان کرد : با بازگرداندن کارت سوخت کشور می تواند سالانه دو ملیلیارد دلار در واردات بنزین صرفه جویی نماید و از قاچاق دو ونیم میلیارد سوخت نیز جلوگیری نماید.

انتهای پیام/131

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان