بهترین قاضی مردم هستند/ اینکه بگویند همه مشکلات از بابت تحریم است، یک دروغ بزرگ است
بهترین قاضی مردم هستند/ اینکه بگویند همه مشکلات از بابت تحریم است، یک دروغ بزرگ است
اگر مدیریت در کشور به خوبی انجام می‌گرفت، مطمئناً اتفاقات ناخوشایند اقتصادی که شاهد آن هستیم، نمی‌افتاد.

 نماینده پارس‌آباد با این بیان که مرتب عده‌ای در دولت فقط بگویند در آینده خبر‌های خوبی داریم، قابل پذیرش نیست؛گفت: اساساً خبر خوب با شعار اتفاق نمی‌افتد. مردم خروجی می‌خواهند و خدا وکیلی با همه تحریم‌ها و پیچیدگی‌های اقتصادی که وجود دارد، مملکت را خیلی بهتر از این می‌شود اداره کرد.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ عباس جهانگیرزاده نماینده پارس‌آباد و بیله سوار در استان اردبیل درباره وضعیت اقتصادی کشور گفت: به نظر بنده شعار‌هایی که دولت در شروع کارش مطرح کرد بر اساس مطالبات مردم بود. ولی گذشت زمان نشان داد که دولت‌مردان نتوانستند به هیچ‌کدام از آن شعار‌های جذاب، جامه عمل بپوشاند و تمام این‌ها به ضعف مدیریت برمی‌گردد چون ما در داخل کشور تمامی ظرفیت‌ها، امکانات، منابع، مخازن، نفت و اساساً همه چیز داریم.

وی با بیان اینکه دولت، توجه لازم به لایه‌های مختلف جمعیتی جامعه نداشته است، گفت: درباره کشاورز‌ها که گندم‌شان را خریده، ولی تسویه حساب نکرده است و آن‌ها خسارت دیده‌اند و تا امروز هفت، هشت ماه است که پول کشاورزان پرداخت نشده است بنابراین اگر مدیریت در کشور به خوبی انجام می‌گرفت، مطمئناً اتفاقات ناخوشایند اقتصادی که شاهد آن هستیم، نمی‌افتاد و مسئولان می‌توانستند به مطالباتی که مردم می‌خواستند پاسخ مثبتی بدهند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه دروغ است که همه مدیران ارشد و میانی کشور بر اساس شایسته‌سالاری در جامعه برگزیده شده‌اند، خاطرنشان کرد:  اکنون همه مردم، یکدیگر را می‌بینند و جامعه به راحتی می‌تواند این امر را قضاوت کند. هر کم و کسری که در جامعه داریم به مدیریت داخلی کشور برمی‌گردد. ضعف مدیریت بیداد می‌کند و همه به این موضوع انتقاد دارند.

نماینده پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم به هیچ‌کدام از وعده‌هایش به مردم در خصوص فراجناحی عمل کردن و اینکه به حزبی وابسته نشان ندهد، عمل نکرد؛ گفت: انتظار جامعه از دولت بر این بود که به هر طریق ممکن از مدیران شایسته، کارآمد و کاربلد که مشکل مردم را به خوبی درک می‌کنند، استفاده شود، ولی این اتفاق در استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی تهران به وقوع نپیوست. به نظر من، تا این اتفاق نیفتد، هیچ انتظار و توقع از هر دولتی که روی کار باشد، نمی‌توانیم داشته باشیم.

جهانگیرزاده با بیان اینکه مرتب عده‌ای در دولت فقط بگویند در آینده خبر‌های خوبی داریم، قابل پذیرش نیست و اساساً خبر خوب با شعار اتفاق نمی‌افتد؛ گفت:مردم خروجی می‌خواهند و خدا وکیلی با همه تحریم‌ها و پیچیدگی‌های اقتصادی که وجود دارد، مملکت را خیلی بهتر از این می‌شود اداره کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه گفت: تحریم ها بر اقتصاد کشور اثرگذار است و کسی منکرش نمی‌شود، ولی بی‌انصافی محض است اگر کسی بخواهد قضاوت کند و بگوید همه مشکلات از بابت تحریم است. این یک دروغ بزرگ است، چون مردم باید بدانند ایران، کشوری باظرفیت فوق‌العاده بالا است.

این نماینده مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه نیاز کشور، یک مدیریت شایسته و کاردان است که پس از مدتی تلاش، کارش در همه ابعاد کشور و زندگی مردم دیده شود، اظهارکرد: تا امروز، بنده اصلاً چنین نشانه‌هایی را نمی‌بینیم متاسفانه وضع به گونه‌ای شده که اگر از هر وزیری انتقادی صورت بگیرد و وی تغییر پیدا کند، وزیری ضعیف‌تر از او روی کار می‌آورند. این روند حتی در بین استانداران، فرمانداران و مدیران کل هم دیده می‌شود.

نماینده پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه حرف‌هایی که دولتمردان مطرح می‌کنند و اساساً گفتمانی که دارند، در حد مُسکن برای جامعه است ؛گفت: متاسفانه همه به این دست حرف‌ها عادت کرده‌اند. حرف‌های دولت واقعاً به درد جامعه نمی‌خورد و باید این را پذیرفت.بهترین قاضی از وضع موجود، مردم هستند. همه به نوعی معترض‌اند، چون مدیریت کشور در حد قابل قبول و انتظار مطالبات مردم نیست و باید ترمیم بشود که اگر نشود وضع به مراتب بدتر از این خواهد شد.

انتهاهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین