امروزگرانی و پایین بودن ارزش پول كشور مردم را آزار می دهد و مسؤولان باید به فكرمردم باشند چرا که بخش عمده مشكلات مربوط به عدم مدیریت است و نباید به تحریم آمریكا ربط داد.

بهارستان آنلاین – حضرت آیت الله نوری همدانی امروزدر دیدار فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت بسیار ممتاز است و خدمات بالایی دارد که باید تشکر کنم.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ این مرجع تقلید بااشاره به این موضوع که هر انسان داری سه مسؤولیت فردی و اجتماعی و شغلی است، افزود: ما در مقابل جامعه و همه مردم مسوؤلیت داریم و باید کمک کنیم و شغلی که در اختیار داریم امانتی از جانب خدا برای خدمت به مردم تلقی کنیم که اشرف عبادات خدمت به مردم است.

وی با بیان این که خدمت به مردم باید اولویت کار مسوؤلان باشد، گفت: امروزگرانی و پایین بودن ارزش پول کشور مردم را آزار می دهد و مسؤولان باید به فکرمردم باشند چرا که بخش عمده مشکلات مربوط به عدم مدیریت است و نباید به تحریم آمریکا ربط داد.

حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به مسؤولان توصیه کرد که به جای حاشیه سازی وقتتان را صرف حل مشکلات مردم و خدمت کنید.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمن با تحریم به ملت ایران ظلم کرده است اما متأسفانه باز برخی بعد این همه خیانت آمریکا و ایادی آنها، نگاه به غرب و آمریکا دارند.

وی با بیان اینکه نباید کلمات و زندگی امامان را گزینشی انتخاب کرد، گفت: باید جلوی تحریفات گرفته شود، امام راحل و رهبر معظم انقلاب با نگاه صحیح به زندگی اهل بیت(ع) و درک درست از انقلاب کشور را اداره کردند.

حضرت آیت الله نوری همدانی بیان داشت: امروز کادر درمان با کمترین امکانات ولی با اخلاص مشغول خدمت هستند که من صمیمانه از آنها تشکر می­ کنم و دعاگوی کارد درمان هستم.

انتهای پیام/1898