به دنبال امنیتی کردن فضای دانشگاه‌ها هستند/ شعار زن زندگی آزادی اسم رمز آندولسی کردن ایران است
به دنبال امنیتی کردن فضای دانشگاه‌ها هستند/ شعار زن زندگی آزادی اسم رمز آندولسی کردن ایران است
دشمن به دنبال این است که فضای دانشگاه‌ها را امنیتی کند، چون دروغ می‌گوید و متهم می‌کند بدون اینکه سندی داشته باشد، ما نیز باید دانشگاه‌ها را گفتمانی و گفت‌وگومحور کنیم.

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: دشمن به دنبال این است که فضای دانشگاه‌ها را امنیتی کند، چون دروغ می‌گوید و متهم می‌کند بدون اینکه سندی داشته باشد، ما نیز باید دانشگاه‌ها را گفتمانی و گفت‌وگومحور کنیم.

به گزارش «بهارستان آنلاین»؛ سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نشست سراسری و کارگاه‌های آموزش تخصصی معاونین بسیج اساتید کشور که در تهران در حال برگزرای است، گفت: یکی از نقاطی که مرکز ثقل حوادث بوده، دانشگاه‌ها است و باید جهاد تبیین به طور جدی در این فضا دنبال شود.

 وی با تاکید بر اینکه اگر یک جامعه بخواهد حیات خود را حفظ کند باید جهادهایی که به موقع لازم است، انجام شود؛ گفت :  ما امروز با جبهه دروغ مواجه هستیم، جبهه‌ای که خودش بر پایه دروغ شکل گرفته و از اساس مشکل دارد.

وی  با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه  جهاد تبیین فریضه واجب فوری است؛ گفت :  امروز آزادی واقعی در جمهوری اسلامی است ولی بعضی جوانان به اشتباه پرچم دموکراسی را در آمریکا می‌بینند و دم از حقوق بشر و دموکراسی آمریکایی برای بقیه هم نسل‌هایشان می‌زنند.

سردار جوانی  با بیان اینکه اکثر جوانان ما مخاطب شبکه‌های ماهواره‌ای هستند و متأسفانه نهادهای متولی برای آن‌ها برنامه‌ای نداشتند؛ گفت : چرا رهبرفرزانه انقلاب سال‌های قبل جهاد تبیین را به عنوان فریضه مطرح نکرده بودند، چون دشمن فکر می‌کرد نظام نوپا را بتواند با اقدامات حداقلی زمین بزند و به سمت اقدامات رسانه‌ای و دروغ نرفته بود، تمرکز دشمن بر جنگ شناختی است.

وی با تاکید بر اینکه امروز جمهوری اسلامی در وضعیت خوبی قرار دارد؛ افزود :  چند ماه آتی تا پایان سال تعیین‌کننده است، هم شروع دوباره دانشگاه‌ها و هم انتخابات را در پیش داریم، این موارد را حسب اطلاعات می‌گویم و ذهنی نیست.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان امید دارند در مسیر موفق جمهوری اسلامی بعد از حوادث سال گذشته خللی وارد کنند؛ گفت : حضور حماسی در انتخابات امسال نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند، عنوان کرد: دشمن به ماه‌های آینده تا پایان سال امید دارد، اگر بتوانیم با جهاد تبیین در دانشگاه‌ها ورود کنیم و مردم هم در اسفند ماه حماسه بیافریند همه نقشه‌هایشان شوم می‌شود.

وی  در ادامه با بیان اینکه خروجی گرد و خاک کوی دانشگاه، مجلس ششم شد؛ خاطرنشان کرد:  این‌ها هم برنامه دارند دانشگاه‌ها را بر هم زنند تا نتیجه‌اش را در انتخابات اسفندماه ببینند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت:.تصورشان این است که انتخابات آخر امسال دور برگردان شود و مسیر آرامش جمهوری اسلامی تغییر کند، در این فضا جهاد تبیین را به عنوان یکی از اقدامات انجام دهیم.

سردار جوانی با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواستند دو عنصر ایمان و امید را از جامعه بگیرند، افزود: شعار زن زندگی آزادی اسم رمز آندولسی کردن ایران است، آن‌ها نتیجه گرفتند دو عنصر را باید از ایران گرفت، طبق فرمایشات رهبر انقلاب این دو عنصر ایمان و امید هستند.

وی  با بیان اینکه اساس جهاد تبیین اقناع و گفت‌وگو بوده و سنجش جهاد تبیین در اقناع‌سازی است؛تأکید کرد: جهادگر تبیین اجازه ندهد دشمن فضا را با دروغ تسخیر کند، امروز حوزه جنگ ذهن است لذا جهاد تبین باید قانع‌کننده و مستند باشد. مشکلات هم همیشه وجود دارند، ولی این‌ها نسبت به دستاوردهای جمهوری اسلامی اندک است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین