به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم!
به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم!
امیدوار هستیم که در نهایت امتیاز کافی برای صعود به دور دوم را کسب خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم آنقدر آموخته باشم که بازیکنانم در این جام جهانی کمک کنم. می‌شود گفت من در حال حاضر به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم.


به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت وگویی با دوربین فیفا داشت که در ادامه می خوانید:

نظرتان را درباره بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارید بگویید و آنها را در مقایسه تیم جام جهانی 2018 روسیه چطور می‌بینید؟

در واقع اگر بیست و پنج نفری که من با خودم به اینجا آورده‌ام را نگاه کنید آنها عملا همان بازیکنان جام جهانی قبل هستند و تنها یک بازیکن، یک بازیکن جوان، به تیم اضافه شده است. متاسفانه ما سه چهار روز قبل از اینکه به اینجا بیاییم یکی از بازیکنان کلیدی‌مان در خط میانی را از دست دادیم؛ امید ابراهیمی. ولی اکثریت تیم دقیقا همان تیم جام جهانی روسیه است.

این چهارمین جام جهانی شما است. شخصا از مربی‌‌گری در چهار جام جهانی متفاوت چه آموخته‌اید؟

امیدوارم آنقدر آموخته باشم که به این بازیکنان در این جام جهانی کمک کنم. می‌شود گفت من در حال حاضر به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم. آنچه از خودم انتظار دارم این است که از همه تخصص و تجربه‌ام استفاده کنم برای خدمت به بازیکن‌ها و تیم.

معتقدید این تیم می‌تواند نتایجی بهتر از 4 امتیازی که در روسیه جمع کرد را به دست بیاورد؟

هدف این است. هدف این است. در تاریخ جام جهانی مواردی هست که تیمی با کسب سه امتیاز صعود کرده. همینطور که گفتید نتیجه خیلی مهم است. ولی ماجرا برای ما خیلی ساده است. ما یک بازی در پیش داریم که در سه نیمه انجام می‌شود. در نیمه اول مقابل انگلیس بازی می‌کنیم، در نیمه دوم مقابل ولز و در نیمه سوم مقابل آمریکا. پس بیایید امیدوار باشیم که در نهایت امتیاز کافی برای صعود به دور دوم را خواهیم داشت.

انتهای پیام/6183