بورس آتشی به سرمایه مردم انداخت  که باعث شد هستی و سرمایه مردم خاکستر شود
بورس آتشی به سرمایه مردم انداخت  که باعث شد هستی و سرمایه مردم خاکستر شود
در بخش پایه پولی وضعیت در دوره آقای روحانی فلاکت‌بار است، تورم در این دوره در ۷۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده و این مسائل حقیقتاً انسان را متعجب می‌کند.

بهارستان آنلاین – حجت‌الاسلام سلیمی گفت: واقعیت این است که نمره دولت در این حوزه یک نمره ضعیف است و دولت در حوزه مسائل اقتصادی تجدید شده است، شاهد هم وضعیت اقتصادی مردم است چراکه سفره مردم کوچک‌تر شده و تولیدکنندگان به‌زحمت افتاده‌اند.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ جت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد ۸ ساله دولت تدبیر و امید در حوزه مسائل اقتصادی گفت: واقعیت این است که نمره دولت در این حوزه یک نمره ضعیف است و دولت در حوزه مسائل اقتصادی تجدید شده است، شاهد هم وضعیت اقتصادی مردم است چراکه سفره مردم کوچک‌تر شده و تولیدکنندگان به‌زحمت افتاده‌اند، در حوزه زیرساخت‌ها مثل آب و برق می‌بینید که دولت چه مصیبتی برای کشور ایجاد کرده است.

نماینده مردم دلیجان و محلات اظهار کرد: در حوزه صادرات و سرمایه‌گذاری خارجی عملکرد دولت آقای دکتر روحانی به‌شدت منفی است، یعنی ضعیف‌ترین دولت بعد از انقلاب حتی عملکرد این دولت از زمان جنگ بسیار ضعیف‌تر است.

وی با بیان اینکه در بحث ضریب جینی فلاکت‌بارترین وضعیت را در دولت آقای دکتر  روحانی شاهد هستیم گفت: فاصله فقیر و غنی سر به فلک گذاشته و می‌بینید که چه مشکلاتی برای کشور ایجادشده است، اکنون پولدارها ثروتمندتر و فقرا فقیرتر شده‌اند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس افزود: در بخش نقدینگی ۴ تریلیون نقدینگی یعنی سیلی که آقای روحانی روانه خانه مردم کرده و هستی مردم را از بنیان با خود می‌برد.

جت‌الاسلام سلیمی با اشاره به اینکه آقای روحانی نتوانست بورس را مدیریت کند تصریح کرد: رئیس‌جمهور با حرف‌های متناقض این وضع را برای بورس ایجاد کرد، ایشان یک روز می‌گویند همه سرمایه خود را به بورس بسپارند و یک روز می‌گویند نه این کار را نکنند.

وی خاطرنشان کرد: آقای روحانی با حرف‌های متناقض و عدم مدیریت بورس را دچار تلاطم کرد و سرمایه مردم که با امید وارد بورس شده بودند بلعیده شد، بورس آتشی به سرمایه مردم انداخت و باعث شد هستی و سرمایه مردم خاکستر شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: این کارنامه آقای روحانی است و بعد دم از اصل ۶۰ قانون اساسی و تفکیک قوا می‌زنند، این‌ها که مسائل اجرایی است و مرتبط با شماست اما وضعیت عملکرد دولت این است.

انتهای پیام/3363

  • منبع خبر : دیارآفتاب