تا روزی که هنر را مناسبتی بدانیم ، دین وارد زندگی ما نخواهد شد
تا روزی که هنر را مناسبتی بدانیم ، دین وارد زندگی ما نخواهد شد
مگر دین ما مناسبتی است؟ ما به مناسبت مسلمانیم؟ محرم بخشی از دین ماست و جزو زندگی ماست. تلویزیون اشتباه بزرگی کرده که برای ماه مبارک رمضان و ماه محرم کارهای تولید کرده و به آنها می گوید مناسبتی!

بهارستان آنلاین – داریوش ارجمند با کنایه به برخی از نویسندگان گفت: تعجب می‌کنم که چرا نویسندگان زندگینامه و اختلاس تهیه‌کننده سریال شهرزاد را به فیلمنامه تبدیل نمی‌کنند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ داریوش ارجمند به حضورش در سریال مرضیه اشاره کرد و اظهار داشت: بنده در دریای مشکلات و مسائل کشورم زندگی می‌کنم؛ لذا نمی‌توانم نسبت به موضوعات بی‌تفاوت باشم و خوشبختانه در این سریال به دغدغه‌ها اشاره شده است.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه هنرمندان از حال و هوای محرم، عقب هستند و باید معنای واقعی این ماه را از مردم یاد بگیریم.

او به بازی در نقش مالک اشتر اشاره کرد و گفت: مجید بنی فاطمیه یک روز به من گفت خوش به حالت؛ مردم تو را می بینند یا ملک اشتر می افتند! اما من در این دنیا خیلی کارها را نمی توانم انجام دهم، خیلی جاها نمی توانم بروم. برای اینکه آبروی فرد بزرگی روی شانه های من است.

ارجمند ادامه داد: من در تمام جوانی ام عاشق بیلیارد بودم ولی بعداز سریال امام علی دست به چوب بیلیارد نزدم، چون نمی خواهم یک بچه 15 ساله مراببینید و بگوید مالک اشتر را دیدم که دارد شار می زند.

بازیگر سریال مرضیه به سریال های مناسبتی نقد دارد و می گوید: مگر دین ما مناسبتی است؟ ما به مناسبت مسلمانیم؟ محرم بخشی از دین ماست و جزو زندگی ماست. تلویزیون اشتباه بزرگی کرده که برای ماه مبارک رمضان و ماه محرم کارهای تولید کرده و به آنها می گوید مناسبتی! هنر که مناسبتی نیست. هنر که دیوار و محدوده ندارد، تا روزی که اینگونه فکر می کنیم دین وارد زندگی ما نخواهد شد.

او گفت: مناسبت کلمه مزخرفی است. مناسبت چیست؟ اینها جزو زندگی من است. ماه محرم که می شود همه سرباز امام حسین هستند و پیراهن مشکی می پوشند.

بخش اول گفتگوی پدرام ابدان با این هنرمند سرشناس کشورمان را می‌بینید.

انتهای پیام / 582