تجارب و دستاورد بازنشستگان عزیز را  را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دولت آیت الله رئیسی قرار می دهیم
تجارب و دستاورد بازنشستگان عزیز را  را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دولت آیت الله رئیسی قرار می دهیم
آیت الله رئیسی باید با راه اندازی سامانه مردمی از مردم بخواهد تا مدیران فاسد و ناکارآمد را معرفی نمایند تا با حذف آنها از مدیریت های کلان قطار انقلاب در ریل اصلی خود قرار گیرد.

رئیس گانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور ضمن اشاره به جایگاه ممتاز بازنشستگان خواستار نقش‌آفرینی بیشتر تشکل‌ها و کانون های بازنشستگی در مسائل مهم و کلان کشور شد.

محمد علی عمادی رئیس گانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور در گفتگوی اختصاصی  با بهارستان آنلاین ضمن تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیر و قربان با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: ملت فهیم و بزرگ ایران اسلامی  امسال نیز مانند سنوات گذشته از یک آزمون بسیار مهم در انتخابات سربلند و موفق  بیرون آمده و با این انتخاب خود نشان دادند که حفظ نظام از هر مسئله ای برایشان مهمتر است.

رئیس گانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور گفت:  بازنشستگان عزیز دستاورد‌ها و تجارب بسیار زیادی را در طول خدمت خود به دست آورده اند که با توجه به شرایط ویژه کشور حاضر هستند این تجارب و دستاوردها را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دولت آیت الله رئیسی قرار دهند .

عمادی  در یادآوری اتفاقات قبل از انتخابات،گفت: کانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور این افتخار را دارد که بگوید ما از حدود فروردین و اردیبهشت ۹۹ به صورت هفتگی جلسات فراوانی را در بحث انتخابات ریاست جمهوری، هم برای بحث مشارکت و هم انتخاب درست و اصلح داشتیم و مسائل را مورد بررسی قرار دادیم، در همین راستا تمام افراد و جریانات اثرگذار در انتخابات مورد آنالیز و تجزیه و تحلیل قرار گرفتند و بعد از ۴ تا ۵ ماه بررسی و گرفتن نظرات مختلف به این نتیجه رسیدیم که در شرایط فعلی شخص آیت الله رئیسی در هر دو جنبه یعنی هم مشارکت و هم انتخاب اصلح بهترین گزینه است و گزینه ای است که می تواند خون تازه ای در رگهای جامعه که بخشی از آن به خاطر مشکلات معیشتی و ده‌ها مورد دیگر گلایه های به حقی دارند، جاری کند.

وی تصریح کرد : به هر حال کانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور به عنوان یک جریان که در عمق جامعه ریشه دارد با همه توان علمی، نیروی انسانی و سابقه روشنی که دارد بدون هیچ سهم خواهی و چشم داشتی در خدمت دولت آینده خواهد بود و هر جایی که نیاز به کمک کند حتماً این کمک را دریغ نخواهد کرد چون این کمک را اعضای این کانون  مصداق بارز ” تعاون بر تقوا” می‌دانند.

رئیس گانون بازنشستگان سازمان تبت احوال کشور مسببان اوضاع این روزهای کشور را بیکفایتی  و کارشکنی بعضی از مدیران عنوان کرد و تصریح نمود ؛ آیت الله رئیسی در مرحله اول از تشکیل دولت خود باید اینگونه از مدیران را چرخه دولت خود حذف نماید و به نظر بنده با راه اندازی سامانه مردمی مانند قوه قضائیه از مردم بخواهد تا آنها را معرفی نمایند.

عمادی در پایان خاطرنشان کرد :  پیشنهاد ما به تیم آیت الله رئیسی این است که در وزارتخانه ها از وجود بازنشستگان عزیز بدون هیچ چشم داشتی استفاده گردد تا ضمن انتقال تجارب این عزیزان کارها و امورات با سرعت بیشتری انجام گردد.

انتهای پیام/1402

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین