ترمیم کابینه به صلاح دولت است /در برخی وزارتخانه ها  کارایی وجود ندارد/اکنون زمان استیضاح وزیر بهداشت نیست
ترمیم کابینه به صلاح دولت است /در برخی وزارتخانه ها  کارایی وجود ندارد/اکنون زمان استیضاح وزیر بهداشت نیست
در حوزه وزارت اقتصاد،به اصلاحاتی در سطح برخی معاونین وزیر هست. همانطور که سازمان بورس نیاز به تغییر داشت.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی گفت: زمزمه هایی از استیضاح وزیر بهداشت در مجلس است که امیدواریم این امر اتفاق نیفتد. در این برحه زمانی بهتر است در حد یک تذکر این امر صورت بگیرد و الان زمان استیضاح وزیر نیست.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ مسلم صالحی، ‌نماینده مردم اقلید و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی  پیرامون ترمیم کابینه دولت سیزدهم و تغییر در آن، اظهار داشت: با ترمیم کابینه دولت به شدت موافقیم. چرا که بالاخره پس از گذشت دو سال از عمر دولت شاهد این هستیم که در برخی وزارتخانه ها آنطور که باید کارایی وجود ندارد. قطعا در این برحه ترمیم کابینه به صلاح دولت است. ترمیم کابینه حتی در سطوح پایین تر مانند معاونین وزرا یا مسئولان ارشد استانها هم کمک بزرگی به دولت می کند. لذا هر چقدر این تغییر و ترمیم زودتر انجام بگیرد بیشتر به نفع دولت است.

وی افزود: دو ، سه وزارتخانه ما نیاز به تغییر و ترمیم دارند حتی در سطح معاونین وزرا.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: نمایندگان مجلس در همین راستا انتقادات و سوالات و تذکراتی را تاکنون مطرح کرده اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمزمه هایی از استیضاح وزیر بهداشت در مجلس است که امیدواریم این امر اتفاق نیفتد. در این برحه زمانی بهتر است در حد یک تذکر این امر صورت بگیرد و الان زمان استیضاح وزیر نیست.

وی تاکید کرد: در حوزه وزارت اقتصاد، انتظاری که از آقای دکتر خاندوزی داریم، این است که این وزارتخانه نیاز به اصلاحاتی در سطح برخی معاونین وزیر هست. همانطور که سازمان بورس نیاز به تغییر داشت، امیدواریم که این تغییرات به بهبود شرایط موجود کمک کند.

صالحی گفت: در حوزه معاونت ارزی هم نیاز به تغییرات داریم، حتی اگر فرد تغییر نکند نیاز به تغییر رویکردها وجود دارد. تا زمانی که سیاست ها تغییر نکند هر فردی را تغییر دهید همان راه قبلی را خواهد رفت.

وی افزود: با فروش خودروها در بورس موافقیم به شرطی که عرضه مناسب باشد نه کم و محدود. این عرضه کم در شرایط فعلی باعث شده است خودرویی را که می شد هشتصد، نهصد میلیون تومان خرید الان یک میلیارد و دویست سیصد خریداری کنیم.

انتهای پیام/6314

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین