تسلیت سید مصطفی حسینیان درپی درگذشت سردار «حسین صفری»
تسلیت سید مصطفی حسینیان درپی درگذشت سردار «حسین صفری»
اینجانب به روح بلند آن شهید والا مقام درود می‌فرستم و با تسلیت فقدان وی به خانواده و بازماندگان معظم و علاقه‌مندان این عزیز از دست رفته و جانبازان سرافراز از درگاه خداوند منان  رحمت واسعه الهی و همنشینی با شهدا و امام شهیدان را مسئلت دارم.

بهارستان آنلاین معاون پارلمانی شرکت بهمن موتور با صدور پیامی درگذشت سردار حاج حسین صفری را تسلیت گفت.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ به مناسبت درگذشت سردار حاج حسین صفری جانباز ۷۰ درصد، قطع عضو و نابینا به علت ابتلا به بیماری کرونا، سید مصطفی حسینیان پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

عروج آسمانی سردار سرافراز اسلام حاج حسین صفری  جانباز ۷۰ درصد، قطع عضو و نابینای دوران دفاع مقدس موجب تالم و اندوه فراوان بنده گردید.

اینجانب به روح بلند آن شهید والا مقام درود می‌فرستم و با تسلیت فقدان وی به خانواده و بازماندگان معظم و علاقه‌مندان این عزیز از دست رفته و جانبازان سرافراز از درگاه خدای کریم  رحمت واسعه الهی و همنشینی با امام شهیدان و شهدای هشت سال دفاع مقدس  و برای بازماندگان ارجمند صبر، شکیبایی مسئلت می‌ نمایم.

گفتنی است، سردار شهید حاج حسین صفری رئیس هیئت مدیره شبکه ملی ایثارگران، مشاور امور ایثارگران فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشاور امور ایثارگران رئیس سازمان برنامه و بودجه بوده است.

روابط عمومی بهارستان آنلاین ضمن تسلیت به خانواده این جانباز سرافراز اسلام از درگاه خداوند منان آرزوی همنشینی با امام شهیدان و شهدای کربلا را مسألت نموده و شهادتش را به همرزمان، خانواده معزز و مردم قدرشناس ایران اسلامی تهنیت و تسلیت می‌گوید.

انتهای پیام/3642

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین