<strong>تضمین پایداری انقلاب خون هایی است که به پای آن ریخته شده است</strong>
<strong>تضمین پایداری انقلاب خون هایی است که به پای آن ریخته شده است</strong>
کارگزاران امور همت کنند تا مقداری از رنج توده مردم کاسته شود و به وضع گرانی ها توجه داشته باشند.

امام جمعه موقت اصفهان در مورد حوادث اخیر کشور گفت: اول اینکه مردم مطالباتی دارند و باید مطالبات خود را منطقی بخواهند. گرانی ها بر مردم فشار می آورد، شرایط زندگی برای مردم، به خصوص اقشار و توده مردم سخت است. کارگزاران امور همت کنند تا مقداری از رنج توده مردم کاسته شود و به وضع گرانی ها توجه داشته باشند.

حجت الاسلام محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ با تاکید بر اینکه تحرکاتی که امروز شاهد آن هستیم همه می دانیم  که از بیرون از کشور هدایت می شوند ؛ خاطر نشان کرد: این عده معدودی هم که در داخل که از اینها در قالب اغتششات حمایت می کنند اما بدانند که این انقلاب همانند قطار سریع السیری است که چهل سال، امواج سهمگینی را پشت سر گذاشته و قطعاً از این ایستگاه هم عبور خواهد کرد.

وی در ادامه گفت : ما شهدای هفت تیر را داشتیم ،هفتاد و دو شهید خونین، هفتاد و دو ستاره خونین، هفتاد و دو نمونه «بودن»، هفتاد و دو مهاجر عاشق، جمعی بودند و شمعی داشتند. شمع این جمع، «بهشتی» مظلوم بود. کاروانی بودند و مقصدی داشتند و آن، «لقاءاللّه » بود و  این عزیزان راست قامتان جاودانه تاریخ ایران هستند همچنین شهید رجایی ها، باهنرها ، شهدای محراب و … که به واسطه خون ریخته شده این عزیزان باید تاکید کنم که اینها نمی توانند کاری از پیش برند.

حجت الاسلام  رهبر با تاکید بر تاکید بر اینکه تضمین پایداری انقلاب خون هایی است که به پای آن ریخته شده است و بدانید این خون ها هدر نمی رود؛ گفت : توده ملت پشتیبان این انقلاب و رهبری هستند و البته باید این توده را به هر گونه که شده، نگه داشت.
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه کسانی که واقعاً مجرم و محارب هستند، یعنی سلاح گرفته اند و با اسلام و نظام می جنگند، دستگاه قضا باید به حکم شرعی با این ها  برخورد نماید تا سرنوشت آنها برای دیگران عبرت آموز باشد و مردم این ها را ببینند؛ تصریح نمود: از قوه قضاییه قاطعانه درخواست داریم در مقابل اتفاقات کشور دیگر مماشات نکند  تا انشالله امنیت به کشور برگردد.
 وی در مورد بانوان  و بحث عفاف و حجاب ؛ خاطرنشان کرد : حجاب کرامت و مصونیت زن است بنده کتابی را به رشته تحریر در آورده ام به نام (ماجرای حجاب و عفاف) که در چندین سال پیش  در مجلس شورای اسلام  چاپ و منتشر گردید .که این کتاب اشاره به نوع پوشش زنان اشراف، اعیان و شخصیت ها در تاریخ  و تمدن ایرانی دارد که باید عرض کنم که در میان اقوام و تمدن های عهد‌ باستان‌، پوشش زن ایرانی در مقایسه با پوشش تمدن های دیگر کامل تر است. از این رو، در هـیچ کتیبه ای نمی توان زن ایرانی را‌ با سر برهنه مشاهده کرد‌. در‌ تمامی مواردی کـه از زنان در شاهنامه نام برده شده، سخن از پوشیدگی، اصالت، پاکی، راستی و نمونه کامل زنـانگی آنان است‌.

حجت الاسلام  رهبر با تاکید بر اینکه دشمن می خواهد از این موضوع و فرصت سوء استفاده کند و بگوید: ((زن، زندگی، آزادی))؛ اظهار کرد: امروز کشور ما  میلیون ها خانم و دختر خانم دارد که این عزیزان در دانشگاه ها و ادارات مشغول به تحصیل و خدمت هستند ؛ مسولیت دارند و در بیشتر ارگان ها و نهادها در آموزش و پرورش در صدا و سیما و…… اینها حضور دارند و توده مردم هستند. اما معدود افرادی هم هستند که فریب خورده اند و باید بیشتر از راه توجیه  و منطق آنها را  هدایت و ارشاد و با آنها بر خورد کرد و بنده فکر می کنم، این ها مسائلی هستند که زود می گذرد.

وی در پایان درباره فیلتر بعضی از شبکه های اجتماعی که ارتباط مستقیمی با کسب و کار مردم دارد ؛ گفت :  این موضوع مقطعی و به خاطر مسائل امنیتی است و  البته باید توجه داشته باشیم که اینترنت فیلتر نیست و فقط دو پلتفرم خارجی آن هم به‌خاطر تخلفاتشان فیلتر هستند در این بین صدا و سیما هم بایدنقش ارزنده  خود را ایفا کند.البته عده ای گوششان بدهکار نیست و گوششان به آن طرف بدهکار است؛ ما با این معدود افراد کاری نداریم. اما توده مردمِ ما واقعاً قابل تقدیرند و دست این ملت بزرگ را می بوسیم.

انتهای پیام/6078

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین