تعصب نسبت به بحران آب باید به نتیجه گیری ختم شود
تعصب نسبت به بحران آب باید به نتیجه گیری ختم شود
انتظار ما از دانشگاه ملی ملایر این است که با رویکرد متعصبانه، مدلی از خدمت‌رسانی را در هر زمینه علمی یا فنی و در راستای خدمت‌رسانی به ثبت برساند.

 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت داشتن تعصب به ویژه در مواقع بحران، تصریح کرد: بحران آب، بحرانی جدی است و تعصب نسبت آن باید به نتیجه‌گیری ختم شود نه اینکه تنها به دنبال مقصر باشیم.

به گزارش جامعه حبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ هادی بیگی نژاد در مراسم روز کارمند و مستقل شدن هیئت‌امنا و هیئت‌رئیسه دانشگاه ملایر، تعصب و غیرت اعضای یک مجموعه را از مؤلفه‌های اصلی پیشرفت آن مجموعه دانست و گفت: انتظار ما از دانشگاه ملی ملایر این است که با رویکرد متعصبانه، مدلی از خدمت‌رسانی را در هر زمینه علمی یا فنی و در راستای خدمت‌رسانی به ثبت برساند. اگر اعضای یک مجموعه فعالیت‌های خود را با غیرت و تعصب پیش نبرند، پیشرفتی برای آن مجموعه اتفاق نمی‌افتد.

وی افزود: تجربه گروه‌های مختلف در دنیا نشان می‌دهد هر مجموعه‌ای که نشان و برندی را به ثبت رساندند، آن نشان لوکوموتیوی شده و دیگران را به دنبال خود کشانده است.

بیگی نژاد با بیان اینکه در دانشگاه ملایر نیز باید نگاه متعصبانه داشته باشیم، اضافه کرد: انتظار ما از دانشگاه این است که با همین رویکرد متعصبانه، مدلی از خدمت‌رسانی در هر زمینه علمی یا فنی و در راستای خدمت‌رسانی به ثبت برساند.

انتهای پیام/5830

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین