واکنش  مخاطبان به برنامه 90  در خلاء عدم حضور فردوسی پور ؟
واکنش  مخاطبان به برنامه 90  در خلاء عدم حضور فردوسی پور ؟
پروژه حذف عادل فردوسی پور هر روز بیشتر به خود رنگ واقعیت می گیرد اینکه مدیران شبکه سه برای حفظ مخاطبان این برنامه و خلاء حضور عادل فردوسی پور در این برنامه چه اهدافی را دنبال می نمایند را باید در اولین برنامه 90 در سال 98 جستجو نمود .

بهارستان آنلاین – اینروزها مطالب بسیاری را در فضای مجازی و برخی از رسانه های نوشتاری و سایت های خبری مبنی بر کنار گذاشتن عادل فردوسی پور از برنامه مردمی 90 شبکه سوم سیما می خوانیم اما تا چه اندازه خروجی  این خبرها درست است یا خیر باید کمی صبر کرد.

به گزارش بهارستان آنلاین – تعقیرات مدیریتی در شبکه های صدا و سیما و به ویژه شبکه پر مخاطب سه و آمدن علی فروغی به جای علی اصغر پور محمدی اولین جرقه های تعقیرات در برنامه های ورزشی بالاخص برنامه پربیننده نود بود .

انتخاب برنامه نود به عنوان برترین برنامه جشنواره سالانه رسانه ملی اگرچه برای  مزاج برخی خوشایند نبود اما صحبت های عادل فردوسی پور خود جای بسی تامل داشت .

با صحبت های میثم فضلعلی مدیر ورزش شبکه سه مبنی بر ارتقای برنامه های ورزشی شبکه سه و به ویژه برنامه نود کاملا می توانیم به پروسه برکناری عادل فردوسی پور مهر تایید بزنیم چرا که در نظر گرفتن سمتهای مدیریتی جدید برای عادل فردوسی پور به معنای دور کردن او از قاب تلویزیون و مخاطبان اوست .

محمد حسین میثاقی گزینه اصلی مدیران شبکه سه برای اجرای برنامه نود در سال 98 است اینکه تا چه اندازه میثاقی می تواند مخاطبان  این برنامه را تا پاسی ازشب راضی نگه دارد تا خلاء عادل فردوسی پور در این برنامه حس نشود خود سئوالی است که پاسخ دادن به آن زمانبر می باشد .

انتهای پیام/5

  • نویسنده : سالار سلیمی