تیم استقلال نسبت به بازی هفته قبل بهتر بازی کرد اما این استقلال هنوز خیلی کار دارد
تیم استقلال نسبت به بازی هفته قبل بهتر بازی کرد اما این استقلال هنوز خیلی کار دارد
اما حقیقتی که بایت مد نظر داشت این است که متاسفانه این تیم در حد نام استقلال نیست و این تیم هنوز خیلی کار دارد و در خطوط دفاع, هافبک و حمله بازیکن ندارد.

بهارستان آنلاین – دومین نمایش سرمربی ایتالیایی استقلال اگرچه به نسبت بازی قبل قابل قبول تر بود ولی شکست در گام دوم آنهم به مشابه بازی قبل با ماشین سازی و آنهم در دقایق پایانی اصلاً به کام هواداران آبی‌ها خوش نیامد.

امیرحسین عصاریان – برای واکاوی دلایل شکست استقلال قطعا باید همه مسائل را در نظر گرفت اما یکی از دلایل آسیب‌پذیر بودن استقلال در این بازی ریسکی بود که استراماچونی در فاز تهاجمی تیمش کرده بود و بنا بر دستور این مربی هر دو مدافع کناری تیم او به طور همزمان باید در حملات تیمی شرکت می‌کردند، موضوعی که سبب شد تا فضای پشت سر این مدافعان کناری بیشتر از همیشه خالی شود و اشکال دوم هم این بود که که بیشتر حملات استقلال از جناح چپ پیگیری می شد و جناح راست این تیم عملا روز کم فروغی را پشت سر گذاشت .

نکته مهم دیگر عدم خلاقیت در هافک های استقلال به ویژه هافک وسط این تیم بود به نحوی که دیاباته به جز یک مورد هیچگاه در موقعیت گل صد در صدی قرار نگرفت لذا استراماچونی باید شیوه کارش را اصلاح کند و از حضور همزمان هر دو مدافع کناری اش در حملات جلوگیری کند ولی او این کار را نکرد تا به نوعی دومین اشتباه فاحش و بزرگ را مرتکب شود تا استقلال در روزی که فولاد خوزستان یک تیم بسیار معمولی نشان داده بود بازی برده را با مساوی عوض نماید و تنها به داشتن یک امتیاز در هفته دوم لیگ برتر بسنده کند .

اما حقیقتی که بایت مد نظر داشت این است که متاسفانه این تیم در حد نام استقلال نیست و این تیم هنوز خیلی کار دارد و در خطوط دفاع, هافبک و حمله بازیکن ندارد. باید منتظر بازی هفته آینده استقلال باشیم و ببینیم استراماچونی می تواندبا این نیمکت مشکلات آبی پوشان استقلال را مرتفع نماید و آرامش را به این تیم بازگرداند یا اینکه باز باید شاهد تکرار همین رویه در استقلال باشیم.

انتهای پیام /491

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان