ثبت نام جلیلی و آقا تهرانی؛ ادامه ساز جدایی جبهه پایداری از اصولگرایان / احمدی نژادی‌ها در مسیر بهارستان
ثبت نام جلیلی و آقا تهرانی؛ ادامه ساز جدایی جبهه پایداری از اصولگرایان / احمدی نژادی‌ها در مسیر بهارستان
در ارتباط با ثبت نام های ایندوره باید پذیرفت با توجه به اقبال عمومی دکتر احمدی نژاد در نزد مردم لذا باید از همکنون بپذیریم جریان ایشان یکی از ستون های اصلی مجلس آینده به شمار می آید و پایداری ها این موضوع را به خوبی درک می کنند.

بهارستان آنلاین – نگرانی نیروهای انقلاب از وزن سیاسی شورای ائتلاف باعث شد تا تشکل موسوم به جبهه مدافعان حریم انقلاب اسلامی اعلام موجودیت نماید تا معادلات ایندوره از انتخابات مجلس کلا دستخوش حوادث آینده باشد و از سوی دیگر با ثبت نام جلیلی و آقا تهرانی نشان داد که اختلاف پایداری ها با شورای ائتلاف عمیق تر از آن است که به نظر می آید.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ با این رویکرد پایداری ها باید پذیرفت که آنها بیشتر و بیشتر به احمدی‌نژاد نزدیک شده اند و خبرهایی که از سطح استان ها در ارتباط با ثبت نام های ایندوره باید پذیرفت با توجه به اقبال عمومی دکتر احمدی نژاد در نزد مردم لذا باید از همکنون بپذیریم جریان ایشان یکی از ستون های اصلی مجلس آینده به شمار می آید و پایداری ها این موضوع را به خوبی درک می کنند و اگرچه این اخبار توسط ایشان تاکنون نیز تکذیب نشده است ولی دوستان جبهه پایداری نیز عموما نزدیک به آقای احمدی‌نژاد بوده و هستند.

با نزدیکی به پایان زمان ثبت‌نام کاندیدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور چهره های شناخته شده اصولگرا پای میزهای ثبت مشخصات نامزدهای این انتخابات بیشتر شده است.

سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با حضور در ستاد انتخابات در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

همچنین ظهر امروز دو تن وزرای دولت احمدی‌نژاد کاندیدای انتخابات مجلس شدند. محمد سلیمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمد طریقت‌منفرد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت احمدی‌نژاد، با ثبت‌نام در انتخابات رسما وارد عرصه رقابت مجلس یازدهم شدند.

پیام برازجانی، مدیرمسئول ماهنامه پیام آینده نیز امروز به عنوان دومین چهره رسانه‌ای در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد.

علیرضا رحیمی نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم نیز با حضور در وزارت کشور در انتخابات ثبت‌نام کرد. سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه هم برای ادامه حضور در مجلس ثبت نام کرد.

عضو جداشده از حزب اعتمادملی ثبت‌نام کرد

رحمت‌الله بیگدلی عضو شورای مرکزی حزب جمهوریت نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس ثبت‌نام کرد؛ این حزب اصلاح طلب، اخیراً اعلام موجودیت کرده است و اعضای آن متشکل از جدا شدگان حزب اعتماد ملی هستند.

به نوشته فارس، وی درباره ایرادات مجلس دهم گفت:‌ من احساس می‌کنم که ما اصلا مجلس دهمی نداشتیم چرا که من معتقدم مجلس در رأس امور نبود.

بیگدلی با تأکید بر اینکه هزینه‌های انتخاباتی‌اش را اعلام خواهم کرد، خاطرنشان کرد: من قطعاً لیست اموال و دارایی‌ام را به مردم اعلام خواهم کرد.

انتهای پیام / 773