جبهه پیشرفت ، رفاه و عدالت استان مرکزی تشکیل شد
جبهه پیشرفت ، رفاه و عدالت استان مرکزی تشکیل شد
در این سفر احزابی که دارای نمایندگانی در استان مرکزی بودند گرد هم جمع آمدند و با برگزاری انتخابات ، هیات رئیسه انتخاب شد و متعاقب آن جهت معرفی عزیزان دیدارهایی با مسئولین و سیاسی استان صورت گرفت .

بهارستان آنلاین – مهندس علی کیهانیان معاونت امور استانهای جبهه پیشرفت ، رفاه و عدالت با اشاره به تشکیل جبهه پیشرفت ، رفاه و عدالت در تهران ؛ گفت : با هدف ایجاد ائتلاف و همبستگی در بین احزاب و تشکل های سیاسی همسو که معتقد به یک جریان اعتدال گرای مردمی و انقلابی هستند ، دفاتر این جبهه در استان ها تشکیل می گردد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ضمن تبیین دستاوردهای اولین سفر استانی این جبهه به اراک ، گفت : در این سفر احزابی که دارای نمایندگانی در استان مرکزی بودند گرد هم جمع آمدند و با برگزاری انتخابات ، هیات رئیسه انتخاب شد و متعاقب آن جهت معرفی عزیزان دیدارهایی با مسئولین و سیاسی استان صورت گرفت .

این سفر بمنظور تشکیل جبهه با ائتلاف ایران زمین ، مجمع اندیشه و وحدت استان مرکزی، حامیان انقلاب ، آبادگران راستی برای افزایش مطالبه گری مردم و بررسی نقاط قوت و ضعف استان انجام شد.

کیهانیان را که در این سفر حسین بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران ایران اسلامی همراهی می نمود همچنین دیداری با آیت الله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اراک داشتند.

انتهای پیام /284