جوان بودن مدیرعامل ایران خودرو یک مزیت است
جوان بودن مدیرعامل ایران خودرو یک مزیت است
مدیرعامل ایران خودرو در نظر داشته باشد با خودروی بی‌کیفیت به تولید کشور آسیب نرسد و به لحاظ کیفیت و قیمت کالاهای تولید شده در ایران با کشورهای دیگر رقابت کند تا صنعت خودروی ما در منطقه حرفی برای گفتن داشته باشد.

بهارستان آنلاین – نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی گفت: جوان بودن مدیرعامل ایران خودرو یک مزیت است و امیدواریم عملکردش هم مناسب و به گونه‌ای باشد که بتواند کارنامه خوبی از خود در این حوزه به جای بگذارد.
سیدحسن حسینی‌ شاهرودی نماینده شاهرود در گفت‌وگو با بهارستان آنلاین درباره انتصاب فرشاد مقیمی به عنوان مدیرعامل شرکت ایران خودرو اظهار کرد: جوان بودن مدیرعامل ایران خودرو یک مزیت است و امیدواریم عملکردش هم مناسب و به گونه‌ای باشد که بتواند کارنامه خوبی از خود در این حوزه به جای بگذارد.

وی با بیان اینکه مقیمی را در وزارت صنعت فردی با روحیه جهادی و اهل کار می‌شناختیم، تصریح کرد: امید داریم باتلاش مجدانه، صنعت خودرو را به نحوی سر و سامان دهد تا محصولات ایران خودرو در کیفیت و قیمت تمام شده حداقل با کشورهای هم‌جوار قابل رقابت باشد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل ایران خودرو در نظر داشته باشد با خودروی بی‌کیفیت به تولید کشور آسیب نرسد و به لحاظ کیفیت و قیمت کالاهای تولید شده در ایران با کشورهای دیگر رقابت کند تا صنعت خودروی ما در منطقه حرفی برای گفتن داشته باشد.

انتهای پیام /467