حالا که کشورهای خارجی جنگ ترکیبی‌شان جواب نداده، رو به تروریسم آورده‌اند تا در کشور رعب و وحشت ایجاد کنند
حالا که کشورهای خارجی جنگ ترکیبی‌شان جواب نداده، رو به تروریسم آورده‌اند تا در کشور رعب و وحشت ایجاد کنند
قطعا تصمیم جدیدی برای مقابله با اغتشاشگران گرفته خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شاید اغتشاشگران بتوانند مثل دیروز، اصناف را بترسانند، ولی هیچ وقت نمی‌توانند گروه زیادی را با خود همراه کنند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین»؛ سردار محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تعداد اغتشاشات و اغتشاشگران زیاد نیست، ولی پراکندگی آنها بیشتر از سال 88 است؛ خاطر نشان کرد: جنایتی که در شیراز صورت گرفت، معترضان را به این نتیجه می‌رساند که کشورهای خارجی، دوستدار و حامی واقعی آنها نیستند، زیرا حالا که جنگ ترکیبی‌شان جواب نداده، رو به تروریسم آورده‌اند تا در کشور رعب و وحشت ایجاد کنند.

نماینده تهران بیان کرد: قطعا مسئولان تصمیم جدیدی بر همین اساس خواهند گرفت و خواهید دید که مثل روزهای گذشته نخواهد بود.

وی افزود: تاکنون اینگونه بود که نظام می‌خواست مردم متوجه شوند شعارهایی که داده می‌شود دروغ است و اغتشاشگران دنبال مسائل دیگری هستند و مسائلی مانند حجاب و آزادی، فقط پوشش است.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جنایتی که در حرم شاهچراغ(ع) انجام شد، قطعا بدون پشتوانه نبوده و از سوی کشورهایی که در موضوعات 40 روز اخیر پشتوانه بوده‌اند، مورد حمایت مالی و سیاسی قرار گرفته است.

وی افزود: باید با کشورهایی که صریحا این حمایت‌ها را انجام می‌دهند برخورد جدی شود. در مجلس پیگیر ماجرا خواهیم بود تا دستگاه‌های مسئول، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/6032

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین