حرفی از بازگشت برانکو نباید باشد/ بازیکن خارجی بیاورید که سرش به تنش بی ارزد
حرفی از بازگشت برانکو نباید باشد/ بازیکن خارجی بیاورید که سرش به تنش بی ارزد
تغییرات در پرسپولیس نباید زیاد ادامه داشته باشد. بالاخره مردم از شرایط تیم ناراحت هستند و باید به آنها هم حق داد. این نمی‌شود که پرسپولیس 6 یا7 بازی انجام بدهد وسه تا باخت داشته باشد.

بهارستان آنلاین – اسطوره سرخ ها اعتقاد دارد شرایط پرسپولیس به زودی بهتر خواهد شد واین تیم فقط نیاز به کمی هماهنگی دارد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، شاید روزی که مسئولان باشگاه پرسپولیس از علی پروین رخصت می‌گرفتند که 7سلطان را تن جونیور کنند فکرش را هم نمی‌کردند که خریدشان اینقدر زود صدای شماره 7افسانه‌ای را دربیاورد. علی پروین هیچ مقاومتی درمورد شماره 7 ودادن آن به جونیور نکرد تا نگویند به دنبال تعیین تکلیف برای باشگاه است اما کیفیت جونیور به وجه این شماره خاص در پرسپولیس آنقدر لطمه زده که حالا علی پروین هم از این اتفاق دل خوشی ندارد.سفارش آخر او هم پررنگ تر شدن نقش سیدجلال در تیم است چراکه بچه‌های تیم از او حرف شنوی دارند ومی تواند شایط را تغییر دهد.

اول از بازی با کامبوج وبرد طوفانی تیم ملی شروع کنیم؟

تیمی نبود که مقابل ایران بخواهد قد علم کند.البته بچه‌های ماهم در باد نباید در این برد بخوابند.البته بازتاب برد در آسیا خیلی خوب بود در رادیو گوش می‌کردم که مجری می‌گفت در تمام رسانه‌های آسیا صحبت از بازی ایران بوده.خب من هم امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و بچه‌ها هم فکر نکنند همه تیمها کامبوج هستند و بخواهند شل بگیرند

حضور بانوان در استادیوم هم اتفاق خوب دیگر این بازی بود که بعد از سالها رخ داد؟

گفته بودم که خانمها بیایند هیچ مشکلی پیش نمی‌آید شماهم دیدید که همینطور شد. اتفاقا بهتر هم هست.اگر خانمها بیایند همیشه در استادیوم فکر نمی‌کنم دیگه توهین به داور، بازیکن و مربی و… اتفاق بیافتد. یواش یواش عادت بشود همه درست رفتار می‌کنند و حساسیتها هم کمتر می‌شود.

پرسپولیس راهم که حتما دنبال می‌کنید.اوضاع واحوال تیم زیاد خوب نیست.

مگر می‌شود دنبال نکنیم.

تغییرات در ترکیب و سیستم زیاد است.این موضوع هم به نظر می‌رسد اجازه نداده تیم به یک هماهنگی برسد؟

بالاخره این مربی تازه آمده و می‌خواهد بازیکنان و مختلف را در شرایط مختلف تست کند. اما این تغییرات هم نباید زیاد ادامه داشته باشد. بالاخره مردم از شرایط تیم ناراحت هستند و باید به آنها هم حق داد. این نمی‌شود که پرسپولیس 6 یا7 بازی انجام بدهد وسه تا باخت داشته باشد.

مهمترین مشکل پرسپولیس شاید عدم گلزنی علیپور باشد .به نظرشما مشکل او چیست؟

نمی دانم مشکلش چیست .او تنهاست و تنهایی بار روی او زیاد است.این فوروارد خارجی هم که آوردند در همین ایران امثال او زیاد است. اگر قرار است بازیکن خارجی بیاورید بازیکنی بیارید که سرش به تنش بی ارزد.

گویا از اینکه شماره هفت را به او دادند هم ناراحت بودید

به من گفتند بدهیم من هم هم گفتم بدهید. اگر بگویم خیر هزار تا داستان درست می‌شود ویک جور حرف می‌زنند وحرف و حدیث برایم درمی‌آورند. گفتیم بپوشد ببینیم چه می‌شود.

قبول دارید ولی لایق شماره 7 پرسپولیس نیست؟

بالاخره چه بگویم.

آقای انصاری فرد با شما مشورت می‌کند؟

نه چه مشورتی؟

بالاخره موضوعاتی مثل همین داستان تغییر ترکیبها یا برخورد با برخی بازیکنان و…

انصاری فرد شاگرد من بوده ما همه از او حمایت می‌کنیم حداقل یکی آمده که از جنس فوتبال است و فوتبال را می‌فهمد. کاری از دستم بربیاید حتما آن را انجام می‌دهم آرزوی ما موفقیت تیم است.

به نظر شما بیکار شدن برانکو روی تمرکز کالدرون تاثیر نداشته؟ ممکن است نگران جایگاهش باشد؟

بالاخره ایشان قرارداد دارد و نمی‌شود که برود. ایشالا که بردها شروع می‌شود و تیم از این وضعیت خارج می‌شود و دیگر کسی به این مسایل فکر نمی‌کند و حرفی از برانکو هم نمی‌شود.

سیدجلال هم این روزها بازی نمی‌کند و کالدرون هم حرفهای عجیبی در مورد او زد. بنظر شما رفتار او با بزرگتر تیم و کاپیتانش درست بود؟

با سیدجلال آشتی کرده و مشکلی نیست. سیدجلال می‌تواند تیم را خوب جمع کند و ایشالا از این هفته هم بازی می‌کند. او بزرگتر است و حرفش را گوش می‌کنند و می‌تواند تیم را جمع کند.

انتهای پیام / 647