حرف ما در مذاکرات این است که طرف های غربی ها باید به تعهدات خود پایبند باشند
حرف ما در مذاکرات این است که طرف های غربی ها باید به تعهدات خود پایبند باشند
ایران و طرف های غربی در برجام تعهداتی داشتند که ما به آنها عمل کردیم ولی غربی به آن تعهدات خود عمل نکردند.

بهارستان آنلاین – وحید جلال‌زاده گفت: ایران بارها اعلام کرده است که غربی ها باید به تعهدات برجامی خود عمل کنند و پس از راستی آزمایی ما نیز همچون گذشته به تعهدات خود عمل خواهیم کرد.

به گزارش «بهارستان آنلاین » ؛ وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت از سرگیری مذاکرات برجامی ایران و ۱+۴ در وین، گفت: با توجه به اینکه کابینه جدید تشکیل و از مجلس رأی اعتماد اخذ شده است، قطعا باید بحث مذاکرات در دستور کار دولت قرار گیرد و آن را به جد پیگیری کند.

 

 

نماینده ارومیه در مجلس با تاکید براینکه هیچ گاه نمی توان به آمریکا اعتماد کرد ، اضافه کرد: به طور نمونه طبق قطع نامه ۲۲۳۱ سازمان ملل باید یک سال پیش تحریم تسلیحاتی ایران برداشته میشد که آمریکایی ها با ادعاهای واهی از این موضوع شانه خالی کردند که این موضوع نشان می دهد آنها می توانند در موضوعات دیگر هم همین رویه را در پیش بگیرند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران مخالف فرسایشی شدن مذاکرات است، عنوان کرد: ایران بارها اعلام کرده است که غربی ها باید به تعهدات برجامی خود عمل کنند و پس از راستی آزمایی ما نیز همچون گذشته به تعهدات خود عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام/3562