حضور شاهرخ خان در عزاداری عاشورا و مراسم قمه زنی
حضور شاهرخ خان در عزاداری عاشورا و مراسم قمه زنی
در این ویدیو شاهرخ خان به همراه جمعیت زیادی از مردم مسلمان هند که لباس مشکی به تن دارند، مشغول عزاداری برای امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) است.

روز گذشته ویدیویی از حضور شاهرخ خان در مراسم عزاداری امام حسین (ع) و مراسم قمه زنی در هند در فضای مجازی و توسط برخی رسانه‌ها منتشر شد. ویدیویی که به شکل گسترده بازنشر شده و واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  در این ویدیو شاهرخ خان به همراه جمعیت زیادی از مردم مسلمان هند که لباس مشکی به تن دارند، مشغول عزاداری برای امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) است. اما بررسی ما نشان می‌دهد که این ویدیو متعلق به ۵ سال قبل است و مربوط به فیلم رئیس، یکی از فیلم‌های شاهرخ خان است، که اتفاقا آن زمان فروش قابل توجهی را هم به ثبت رساند.


اگر فیلم سینمایی رئیس به کارگردانی راهول دهولاکایا و بازیگری شاهرخ خان، نوازالدین صدیقی، ماهیرا خان، محمد زیشان ایوب، شبا چاد‌ها و جایدیپ اهلاوات را دیده باشید، احتمالا به خاطر دارید که شاهرخ خان در این فیلم از کودکی برای تاجران الکل کار می‌کرد و بالاخره تصمیم گرفت که به‌طور مستقل تجارت خود را شروع کند.

وی رفته رفته به یکی از بزرگترین تاجران تبدیل شد و در این میان از ثروت به دست آمده اش به مردم گرسنه و فقیر کمک می‌کرد. این سکانس نیز مربوط به همین بخش از فیلم است که حالا میان کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود و در واقع خبر تازه‌ای نیست.

انتهای پیام/567

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین