حضور چهره های شاخص ورزشی و سلبریتی ها در سقز کذب است/به دلیل هوشیاری مردم مشکل خاصی در این شهر نداریم
حضور چهره های شاخص ورزشی و سلبریتی ها در سقز کذب است/به دلیل هوشیاری مردم مشکل خاصی در این شهر نداریم
وضعیت استان خوشبختانه کاملا باثبات و پایدار است و مردم هم واقعا از شلوغی ها و ایجاد مزاحمت برای زندگی و کسب و کارشان خسته شده اند.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه وضعیت سقز پایدار است و مشکلی نداریم گفت: اخبار شبکه های اجتماعی و بعضی رسانه های بیگانه مبنی بر حضور چهره های ورزشی و هنری شاخص در سقز کذب است و این موضوع واقعیت ندارد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی  «بهارستان آنلاین»، اسماعیل زارعی کوشا امروز چهارشنبه در گفت و گویی با بیان اینکه برخی رسانه های معاند از روز گذشته دنبال التهاب آفرینی در شهر سقز بودند اظهار کرد : خوشبختانه با وجود «فضاسازی سنگین رسانه ای دشمن» در سقز، به دلیل هوشیاری مردم مشکل خاصی در این شهر نداریم.

استاندار کردستان در ادامه اضافه کرد: موضوع برگزاری مراسم چهلم مرحومه مهسا امینی هم منتفی است چون خانواده این مرحومه اعلام کرده اند که چنین مراسمی ندارند.

زارعی کوشا در ادامه با اشاره به اینکه موضوع فوت خانم امینی که تا کنون به عنوان یک ابزار و بهانه مورد سو استفاده دشمن و رسانه های آنان قرار گرفته است افزود: اکنون نیز سعی دارند چهلمین روز فوت این مرحومه را بهانه ای برای ایجاد التهاب مجدد قرار دهند، اما وضعیت استان خوشبختانه کاملا باثبات و پایدار است و مردم هم واقعا از شلوغی ها و ایجاد مزاحمت برای زندگی و کسب و کارشان خسته شده اند.

وی با بیان اینکه اخبار منتشر شده مبنی بر بسته بودن راه های ورودی و خروجی شهر سقز کاملا کذب است؛ گفت : این خبر حقیقیت ندارد و در حال حاضر مشکل خاصی در سقز نداریم و مساله ای هم گزارش نشده است.

استاندار کردستان در مورد وضعیت اینترنت در سقز هم گفت : اینترنت این شهر نیز تا کنون مشکلی نداشته است.

وی همچنین اعزام نیرو از شهرهای دیگر به سقز را نادرست خواند و افزود: علیرغم التهاب آفرینی رسانه ها، در حال حاضر مساله یا مشکلی در استان نداریم و نیروهای امنیتی تمام شهرستان ها طبق روال عادی برای حفظ امنیت مردم در آمادگی هستند.

زارعی کوشا در پایان توصیه کرد : مردم عزیز کشورمان اخبار و اطلاعات استان را از رسانه های رسمی دریافت کنند و تحت تاثیر القائات و اخبار نادرست رسانه هایی که دلسوز مردم و کشور نیستند قرار نگیرند.

انتها پیام/6013

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین