حمایت شورای وحدت از دکتر لاریجانی یک ترفند و شایعه سیاسی است / شواهد ما حاکی از آن است که آیت الله رئیسی به احتمال قوی در انتخابات حاضر خواهد شد/ در انتخابات شواها به وحدت با شورای ائتلاف خوش بین هستم
حمایت شورای وحدت از دکتر لاریجانی یک ترفند و شایعه سیاسی است / شواهد ما حاکی از آن است که آیت الله رئیسی به احتمال قوی در انتخابات حاضر خواهد شد/ در انتخابات شواها به وحدت با شورای ائتلاف خوش بین هستم
در نامه‌ای که اخیراً و با امضای آیت الله موحدی کرمانی به آیت الله رئیسی ارسال کرده‌ایم باردیگر از او خواسته‌ایم تا دعوت ما را برای حضور در صحنه انتخابات بپذیرد. انتخابات شواها به وحدت با شورای ائتلاف خوش بین هستم

بهارستان آنلاین – سخنگوی شورای وحدت حمایت این شورا از دکتر لاریجانی را یک ترفند و شایعه سیاسی دانست و گفت: درباره دکتر علی لاریجانی، در شورای وحدت یک بار هم صحبت نکرده‌ایم و اصلا اسم او در لیست گزینه‌های بیش از ۱۰ نفر که برای بررسی به شورای متبوعش داده شده هم نیست.

به گزارش « بهارستان آنلاین » ؛ دکتر منوچهر متکی با اشاره به برخی همفکران خود که القا می‌کنند نامزد شورای وحدت، گزینه‌ای جز «لاریجانی» نیست ؛ خاطرنشان کرد : در مورد کاندیدایی که آقایان می‌خواهند به ما تحمیل کنند، یک بار هم صحبت نکرده‌ایم و اصلاً اسم او بیان نشده است. اجازه بدهید به همین میزان بسنده کنیم و ادعای دوستان را به دلیل نداشتن شواهد و دلایل متقن غیرقابل بررسی بدانیم.

وی به تشریح برنامه‌های شورای وحدت در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: قرار است، مانیفست ۵ تا ۱۰ صفحه‌ای تهیه و در قالب برنامه، تقدیم کاندیدای خود کنیم تا او در مناظرات از آن استفاده کند.

دکتر متکی در واکنش به این پرسش که  براساس مواضع نیروهای نزدیک به رئیس دستگاه قضا، احتمال اینکه وی حاضر شود تا عبای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوی  آینده  را بر تن کند را باید منتفی دانست؛ گفت : شواهد ما حاکی از آن است که او به احتمال قوی در انتخابات حاضر خواهد شد.

وی از تلاش‌های شورای وحدت برای قانع شدن رئیس قوه قضائیه جهت ثبت نام وی در انتخابات سخن و خبر داد: در نامه‌ای که اخیراً و با امضای آیت الله موحدی کرمانی به آیت الله رئیسی ارسال کرده‌ایم باردیگر از او خواسته‌ایم تا دعوت ما را برای حضور در صحنه انتخابات را بپذیرد.

دکتر متکی بحث انتخابات شوراها را که به میان کشیدیم، گفت: «در انتخابات شورای شهر به فهرست ۴۲ نفره رسیده‌ایم و با مصاحبه‌ای که در مرحله بعد انجام می هیم، ۲۱ گزینه اصلی را انتخاب می‌کنیم.»

وی به وحدت با شورای ائتلاف در انتخابات شواها خوش بین است و می‌گوید: مذاکره‌ای صورت نگرفته است اما به صورت نانوشته شواهد، خبر از چنین آمادگی در طرفین به ما می‌دهد.

سخنگوی شورای وحدت در پاسخ به این پرسش که  چرا آقای ظریف در سالِ انتخابات حاشیه ایجاد کرد؟گفت :  «حاشیه؟! این خود متن است؛ دیگر حاشیه نیست.» و  به زودی در «کلاب هاوس» دراین باره صحبت  می کنم.

انتهای پیام/2910

  • منبع خبر : مهر