خانم بازیگر و برنده اسکار با زلنسکی ملاقات کرد
خانم بازیگر و برنده اسکار با زلنسکی ملاقات کرد
رئیس جمهور اوکراین در دیدار با بازیگر زن آمریکایی و برنده اسکار از حمایت او تشکر کرد.

 

رئیس جمهور اوکراین در دیدار با بازیگر زن آمریکایی و برنده اسکار از حمایت او تشکر کرد.

جسیکا چستین بازیگر برنده اسکار هالیوود با حضور در کی‌یف، ضمن بازید از بیمارستان کودکان این شهر با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین دیدار کرد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  جسیکا چستین که امسال برای بازی در چشمان تامی فی اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، جدیدترین چهره مشهوری است که به اوکراین سفر کرده است.

 

 

زلنسکی پیش از اینکه رئیس جمهور اوکراین شود، یک بازیگر و کمدین بود و حالا با انتشار تصاویری از این دیدار نوشت: جسیکا چستین بازیگر آمریکایی امروز در اوکراین است. برای ما چنین دیدار‌هایی از افراد مشهور بسیار ارزشمند است و به لطف آن جهان حتی بیشتر حقیقت را در مورد آنچه در کشور ما اتفاق می‌افتد خواهد شنید، خواهد دانست و درک خواهد کرد. از حمایت شما ممنونم.

رئیس جمهور کنونی اوکراین اضافه کرد: روایت او (جسیکا چستین) درباره جنگ قطعا شنیده خواهد شد و ما در تدارک یک رویداد مهم بشردوستانه هستیم. از همه دوستان اوکراین در خارج از کشور و همه کسانی که به گسترش روابط ما در جهان کمک می‌کنند سپاسگزارم. ما هر کاری انجام می‌دهیم تا پیروز شویم، هر کاری برای محافظت از کشورمان انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/5654

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین