خروج از برجام بزرگترین اشتباه غرب بود
خروج از برجام بزرگترین اشتباه غرب بود
برجام سختگیرانه‌ترین نظام برای راستی آزمایی برنامه هسته‌ای ایران را فراهم کرده بود.

وزیر خارجه روسیه گفت: بنده از سخنان اخیر آنتونی بلینکن درباره گزینه نظامی برای توقف برنامه هسته‌ای ایران ابراز نگرانی می کنم.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ سرگئی لاوروف در کنفرانس خبری مشترک با همتای مصری خود در مسکو، گفت: رهبر ایران مدت‌ها پیش فتوایی را درباره ممنوعیت توسعه سلاح اتمی صادر کرده بود. اگر هرکسی در این باره تردیدی دارد، برجام سختگیرانه‌ترین نظام برای راستی آزمایی برنامه هسته‌ای ایران را فراهم کرده بود و این آمریکا بود که از برجام خارج شد.

آناتولی نوشت، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه نسبت به اظهارات اخیر آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا درباره گزینه‌های نظامی برای توقف آنچه دستیابی ایران به سلاح اتمی خوانده شده است، ابراز نگرانی کرد.

وی درباره تشدید درگیری‌ها در خصوص ایران ابراز نگرانی کرد و گفت: رهبران دینی ایران مدت‌ها پیش فتوایی را درباره ممنوعیت توسعه سلاح اتمی صادر کرده بودند.

لاوروف در کنفرانس خبری مشترک با همتای مصری خود در مسکو، گفت: رهبر ایران مدت‌ها پیش فتوایی را درباره ممنوعیت توسعه سلاح اتمی صادر کرده بود. اگر هرکسی در این باره تردیدی دارد، برجام سختگیرانه‌ترین نظام برای راستی آزمایی برنامه هسته‌ای ایران را فراهم کرده بود و این آمریکا بود که از برجام خارج شد.

وزیر خارجه روسیه گفت: معتقدیم که این (خروج از برجام) بزرگترین اشتباه غرب بود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین