خواست همه دلسوزان نظام بازنگری در سیاستگزاریهاست/ ضرورت تغییرات فوری و اساسی در ترکیب تیم اقتصادی دولت
خواست همه دلسوزان نظام بازنگری در سیاستگزاریهاست/ ضرورت تغییرات فوری و اساسی در ترکیب تیم اقتصادی دولت
از دولت محترم انتظار داریم با درک عمیق  واقعیات ،ضمن پرهیز از روزمرگی ، با انجام تغییرات فوری و اساسی به این اوضاع نابسامان و آزار دهنده پایان بخشد.

حزب خدمتگزاران مستقل ایران اسلامی (حزب خدمت )به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد .
به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ متن این بیانیه به شرح ذیل است .

بسم الله الرحمن الرحیم
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
انقلاب شکوهمند مردم ایران به رهبری حضرت امام سلام الله علیه در سال ۱۳۵۷ به نقطه عطف تاریخ معاصر در بیداری اسلامی و قیام آزادیخواهان جهان علیه نظام سلطه و استکبارتبدیل شده است و امید آن داریم که این انقلاب در پرتو الطاف حضرت باریتعالی به ظهور منجی آخرالزمان عج الله تعالی فرجه الشریف و حاکمیت اسلام ناب محمدی (ص) در سراسر جهان منتهی گردد.

بدون تردید حفاظت و حراست ازاین انقلاب که ثمره مجاهدت و جانفشانی صدها هزار انسان وارسته وآزادیخواه است برهمه ما یک وظیفه و یک تکلیف شرعی است . و البته بر این باوریم که مصداق واقعی حفظ نظام برای مسئولین نظام ،خدمت عالمانه ،خالصانه و مستمرو بدون منت به این مردم عزیز و بهتر از جان است
مردم شریف و نجیبی که در طول قریب ۵ دهه گذشته در تمامی صحنه ها وفاداری کامل خود به ارزشها و آرمانهای دین و مذهب و انقلاب را در عرصه و میدان عمل ثابت کرده اند.

انقلاب شکوهمند مردم ایران که سبب تغییر و دگرگونی معادلات منطقه ای و جهانی مستکبران عالم و قطع دستان چپاولگر آنان از این مرز و بوم گردید از همان ابتدا با دشمنی های پی در پی آنان مواجه که آخرین مورد آن سازماندهی اغتشاشات پائیز امسال بود که به لطف حضرت حق و با هوشمندی مردم فهیم و انقلابی و تدابیر شایسته رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای بار دیگر با شکست مواجه گردید .
اما در عین حال ما بعنوان خدمتگزاران مردم شریف و نجیب این مرز و بوم و بر حسب وظیفه نکات مهمی را در این برهه و مقطع حساس تاریخی به مسئولین نظام متذکر می شویم .

۱- موفقیت ما در همه ادوار تاریخ انقلاب مرهون وحدت کلمه میان مردم و مسئولین بوده است و همین مساله هم رمز ماندگاری و استمرار حرکت این نظام مقدس خواهد بود اما این امرهر چند از ناحیه مردم همواره مورد توجه و عنایت بوده است اما مع الاسف رفتار و گفتار و عملکرد برخی از مسئولین درسالیان اخیردر جهت خلاف این موضوع بوده است که امیدواریم مورد توجه و اصلاح قرار گیرد .

۲- در اغتشاشات اخیر ،دشمن با سوء استفاده از اعتراضات بحق مردم و با بسیج امکانات و مجهز کردن عوامل مزدور خود ضرباتی را بر پیکر جامعه انقلابی ما وارد نمود .خدشه دار کردن اعتماد برخی از مردم به نظام ،سست کردن بنیانها و باورهای اعتقادی نسل جوان ،دلسرد کردن قاطبه مردم ،ایجاد فاصله میان مردم و مسئولین از جمله اهداف شوم دشمن بود .تحلیل عالمانه و ارزیابی دقیق میزان این خسارات هشداری است برای همه مسئولان نظام .
چاره کار هم بازنگری عاجل و فوری در برخی سیاستگزاری ها در حوزه اقتصادی ،فرهنگی و سیاسی و انجام اصلاحات لازم است که این مهم خواست بحق همه دلسوزان و علاقه مندان به این نظام و انقلاب است .

۳- توسعه پایدار کشور به عنوان آرزوی قلبی هر ایرانی نیازمند حضور و مشارکت گسترده مردم در عرصه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی است که تبلور این مساله در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری جلوه ویژه ای خواهد داشت بر همین اساس بر همه دستگاهها و نهادهای متولی برگزاری انتخابات ضرورت دارد که سازو کار حضور حداکثری مردم و هم چنین زمینه حضورنخبگان متعهد از سلایق مختلف فکری وسیاسی را در انتخابات آتی فراهم نمایند چونکه یقین داریم تحقق این امر و حضور نخبگان و کارشناسان در جایگاه رفیع قانونگذاری کشور علاوه بر حرکت پرشتاب به سمت توسعه پایدار ،مهمترین نقش را در مایوس کردن بدخواهان و دشمنان نظام و انقلاب ایفا خواهد کرد .

۴- بخش عمده ای از اعتراضات بحق مردم عزیز در پائیز امسال(۱۴۰۱) ریشه در وضعیت اسفناک اقتصادی و معیشتی آنان دارد . انتظار از دولت محترم این بود که به شعارها و وعده های انتخاباتی خود عمل نماید و گره از کار مردم بگشاید اما متاسفانه این روزها مسئولان و متولیان امر ضمن فرافکنی و حواله کردن ریشه مشکلات به دیگران به سیاست گفتار درمانی روی آورده اند که خوف آن داریم ادامه این سیاست غلط به دامنه اعتراضات بحق مردم وسعت بخشد .لذا از دولت محترم انتظار داریم با درک عمیق این واقعیت ،ضمن پرهیز از روزمرگی ، با انجام تغییرات فوری و اساسی در ترکیب تیم اقتصادی دولت واستفاده از خبرگان متبحر وصاحبان فکر و اندیشه و برنامه اقتصادی با هر سلیقه سیاسی و جناحی ای که باشند به این اوضاع نابسامان و آزار دهنده پایان بخشد .ضمن اینکه متذکر می شویم فعال کردن دیپلماسی اقتصادی و اتخاذ سیاست راهبردی تنش زدایی در منطقه استراتژیک خاورمیانه و خصوصا کشورهای منطقه و حاشیه خلیج همیشه فارس در این خصوص نقش بسزایی خواهد داشت .

۵- در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام سلام الله علیه و همه شهیدان راه امام خصوصا سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از ملت نجیب و شریف انتظار وافر داریم در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و بمنظور حراست ازآرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی و پاسداشت خون شهیدان و بمنظور خلق حماسه ای ماندگار در تاریخ این مرز و بوم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و برگ زرین دیگری برافتخارات این ملت بیفزایند .


اللهم وفقنا لما تحب و ترضی
خدمتگزاران ملت نجیب ایران در حزب خدمت

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین