خوش آمد گویی مجیدی به گابریل پین + عکس
خوش آمد گویی مجیدی به گابریل پین + عکس
فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این باشگاه، با انتشار یک استوری، به گابریله پین خوش آمد گفت تا بدین صورت کار حضور این مربی در ایران و اضافه شدنش به اعضای کادرفنی استقلال قطعی شود.

بهارستان آنلاین – فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این باشگاه، با انتشار یک استوری، به گابریله پین خوش آمد گفت.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ فرهاد مجیدی از فصل گذشته و زمانی که هدایت استقلال را مجددا در دست گرفت، به دنبال حضور یک کمک مربی خارجی در کادرفنی تیمش بود. او پس از آشنایی با گابریله پین مربی نام آشنا و ایتالیایی، تصمیم گرفت تا او را تهران آورده و به کادرفنی تیمش اضافه کند.

اما قانون منع حضور مربیان خارجی در ایران و همچنین مخالفت احمد مددی با برخی از بندهای قرارداد این مربی ایتالیایی، باعث شد تا حضور گابریله پین در تهران با شکست مواجه شده و داستان اضافه شدن این مربی کاربلد به جمع آبی پوشان به صورت موقت بسته شود.

اما با آغاز بازار نقل و انتقالات تابستانی و تغییر قانون منع حضور خارجیان در فوتبال ایران، مذاکرات برای عقد قرارداد با گابریله پین یک بار دیگر آغاز شد و این بار مدیران استقلال با ارسال قرارادادی برای این مربی، در انتظار تأیید نهایی او بودند که این اتفاق چند روز پیش رخ داد.


انتهای پیام/3553