داریوش ارجمند رئیس‌جمهور آمریکا را حمال خطاب کرد
داریوش ارجمند رئیس‌جمهور آمریکا را حمال خطاب کرد
بهروز شعیبی در ساخت تین فیلم «روز بلوا» شجاعت به خرج داده است. دل مردمی که درگیر و‌گرفتار این مشکلاتند برای این فیلم می‌تپد. این فیلم در واقع بلوای درونی روحانی را نشان می‌دهد.

بهارستان آنلاین – نشست خبری فیلم «روز بلوا» با حضور عوامل فیلم و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ،در ابتدای این نشست شعیبی درباره اینکه فیلمش مرتبط با یکی از دوستان شخصی خود او است گفت: اگر داستان این فیلم از دوستان من بود که جرات نمیکرد راجب به او فیلم بسازم. هر کدی که در فیلم وجود دارد با جهان خارج از فیلم بی‌ربط است.

کارن همایونفر نیز درباره موسیقی متن فیلم و ارتباط آن با موسیقی تیتراژ فیلم گفت: موسیقی فیلم زمان زیادی دارد اما شنیده نمی‌شود. به عمد دلهره‌‌دار آن را ساختم تا حال مخاطب کمی تغییر کند. همینطور باید بگویم که موسیقی تیتراژ با موسیقی متن ارتباط ارگانیک دارد.

شعیبی در ادامه درباره اینکه فیلمش می‌توانست افشاگرایانه‌تر از این باشد اظهار کرد که با درام طرفیم و میزانی از جزئیات در فیلم وجود دارد که مخاطب قصه را بفهمد و درگیر آن شود. اتفاقات افشاگرایانه کار خبر و تلویزیون است نه درام فیلم.

داریوش ارجمند نیز در ابتدا شهادت سردار سلیمانی را تسلیت و تبریک گفت و همینطور حادثه هواپیما را به بازماندگان آن تسلیت گفت و رئیس‌جمهور آمریکا را «حمال» خطاب کرد.

ارجمند در ادامه از برخی سؤالات گله‌مند شد و گفت که بهروز شعیبی در ساخت تین فیلم شجاعت به خرج داده است. دل مردمی که درگیر و‌گرفتار این مشکلاتند برای این فیلم می‌تپد. این فیلم در واقع بلوای درونی روحانی را نشان می‌دهد.

وی در ادامه گفت: چرا یادمان می‌رود شعیبی به چی تهاجم می‌کند جز حقوق مردم که ضایع شده است؟ او شجاعت داشت که آدم درمانده و مطالبات مردم را نشان داده است.

او وقتی به سراغ فیلم اجتماعی می‌رود تا ذات آن می‌رود. باید گفت که بازی‌ها در این فیلم درخشان است.

شعیبی در بخش دیگری بیان کرد که در صورتی که با هر تهیه‌کننده دیگری کار می‌کرد است باز همین فیلم را به همین صورت می‌ساخته است. وی همینطور در ادامه اظهار کرد که روحانی فیلمش تهران نشین است و برای طراحی آن با روحانیون متعددی گفت‌گو کرده تست.

انتهای پیام/946