دراین مقطع حساس همه باید از تصمیمات اقتصادی دولت آیت الله رئیسی حمایت کنیم
دراین مقطع حساس همه باید از تصمیمات اقتصادی دولت آیت الله رئیسی حمایت کنیم
اجری طرح عادلانه کردن یارانه ها باید با دقت و وسواس ویژه ای انجام پذیرد و اینگونه نباشد که در تصمیم نهایی دوباره احساس کنیم باید یک تصمیم جامع و کامل دیگری بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهکیلویه و بویر احمد در مجلس یازدهم گفت : رویکرد دولت در پرداخت یارانه به مردم ممکن است دچار مشکل و ایراداتی باشد اما باید توجه داشته باشیم که شرایط امروز کشور شرلیط خاصی می باشد و برای عبور و گذر از این وضعیت باید یکسری از مسائل و تمهیدات اندیشیده شود که آیت الله رئیسی در گفتگوی مستقیم با مردم به آن اشاره نمودند و آن این است که تا اصلاح و آماده شدن زیرساخت های کوپن الکترونیکی پرداخت یارانه باید ادامه داشته باشد.

حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده و نایب رئیس کمیسیون قضایی در مجلس یازدهم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جامعه خبری «بهارستان آنلاین» با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور اکنون در حال عبور از بحران است ؛ خاطرنشان کرد : امروز برای عبور از این بحران اقتصادی ما باید یکسری اقدامات لازم را انجام دهیم که یکی از همین راهکارها همین تصمیم تیم اقتصادی دولت برای اجرای طرح عادلانه کردن یارانه ها است .

وی با تاکید بر همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها با دولت برای اجرای این طرح؛ گفت : امروز همه گروه ها و جناح ها و به ویژه مردم عزیز ایران باید از دولت آیت الله رئیسی حمایت کنند تا انشالله کشور از این بحران اقتصادی عبور نماید پرداخت یارانه اگرچه مشکلی را حل نمی کند اما به عنوان یک داروی مسکن می تواند کمک حالی برای عبور از این بحران باشد تا انشالله در کوتاه‌ترین زمان، ساختار استفاده از کالابرگ الکترونیکی برای عرضه کالا‌های ضروری آماده و اجرا شود. .

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به دولت مبنی براینکه برای حل مشکلات اقتصادی به دنبال راه‌حل‌های موقتی و مُسکّن نروید و پیگیر راه‌حل‌های اساسی باشید.؛ خاطرنشان کرد: بررسی مسایل مربوط به اجری طرح عادلانه کردن یارانه ها باید با دقت و وسواس ویژه ای انجام پذیرد و اینگونه نباشد که در تصمیم نهایی دوباره احساس کنیم که باید در این مرحله یک تصمیم جامع و کامل دیگری بگیریم و هر روز دنبال یک تصمیم جدید و دیگری باشیم .

حجت الاسلام موحد در پایان با بیان اینکه کارهایی که درکالابرگ الکترونیکی تا به امروز انجام پذیرفته خوب و قابل دفاع است : گفت : کارهایی که امروز دولت در زمینه اقتصاد در پیش دارد، کارهای مهمی است و ما همه باید در این مقطع از دولت حمایت نماییم تا انشالله این آزمون را نیز با موفقیت پشت سر گذاریم.

انتهای پیام/4977

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین