در امنیتی بودن مسمومیت دانش آموزان همین بس که جان بچه‌ها در خطر است
در امنیتی بودن مسمومیت دانش آموزان همین بس که جان بچه‌ها در خطر است
باید پیگیر باشیم تا حل این موضوع باید بچه‌ها در خانه و به صورت آنلاین درس بخوانند تا بعد از حل این مشکل دوباره به مدارس باز گردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی درباره ماجرای مسمومیت دانش آموزان گفت: هنوز علت این ماجرا مشخص نشده است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود گروه های تندرو و مذهبی پشت این ماجرا هستند را قویا تکذیب کرد و گفت: چنین چیزی وجود ندارد. هر چیزی است قطعا آگاهانه و تعمدا صورت گرفته است و باید این مساله مورد بررسی قرار گیرد.

مقصودی با اشاره به اینکه به جد پیگیر این ماجرا هستیم، ادامه داد: با وزیر آموزش و پرورش گفت‌وگویی داشته‌ام که برای پیگیری این ماجرا تاکید داشته‌ام و به او گفته ‎ام که هر چه زودتر باید این مساله جمع شود.

نماینده مردم بروجرد در  ادامه گفت:‌ در امنیتی بودن این ماجرا همین بس که جان بچه‌ها در خطر است و از لحاظ روحی و روانی نیز تاثیرات خاص خود را دارد.

وی اضافه کرد: مانند دوران مثل کرونا مدارس باید آنلاین شود. کرونا ویروسی ناشناخته بود و برای آنکه آن را بشناسیم، از آن دور شدیم الان نیز همین است. باید پیگیر باشیم تا حل این موضوع باید بچه‌ها در خانه و به صورت آنلاین درس بخوانند تا بعد از حل این مشکل دوباره به مدارس باز گردند.

به گفته این نماینده سرنخ هایی به دست آمده است اما هنوز رسانه ای نشده است.

وی با بیان اینکه ما به بازتاب خبری رسانه‎ های معاند توجهی نداریم، گفت:‌ ما به آنها اهمیتی نمی‌دهیم. آنها کارشنان دشمنی کردن است. ما هر اقدامی انجام دهیم، جور دیگری از سوی آنها تفسیر خواهد شد. برای ما مهم مدیریت داخلی خودمان تا حل شدن قضیه است.

انتهای پیام/