در این فوتبال آدم کر ، کور و لال می خواهند / اراده ای برای برخورد با فساد نیست
در این فوتبال آدم کر ، کور و لال می خواهند / اراده ای برای برخورد با فساد نیست
رسول کربکندی معتقد است که فوتبال باشگاهی در لیگ هجدهم از لحاظ فنی کمی پیشرفت داشته اما همچنان فساد در فوتبال وجود دارد و ظاهرا هیچ اراده ای هم برای حل آن وجود ندارد .

بهارستان آنلاین – رسول کربکندی لیگ هجدهم را از نظر کیفی خوب ارزیابی نمود و خاطر نشان کرد : رقابت در بالا و پائین جدول تا روز آخر وجود داشت و تا ثانیه های آخر قهرمانی می توانست جابه جا شود . هم بالا و هم پائین جدول رقابت شدید بود . این لیگ درس خوبی هم به سایر تیم ها داد که یک تیمی همچون پدیده آمد و با هزینه کم یک تیم بسیار خوب را تشکیل داد خوب هم بازی کرد و نتایج خوبی هم گرفت و اگر کمی لغزش نداشت می توانست جایگاه بهتری نیز پیدا می کرد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، این پیشکسوت فوتبال از یحیی کل محمدی به عنوان بهترین های لیگ هجدهم یاد کرد و تصریح نمود : یکی از درس هایی که این لیگ به مدیران باشگاه ها داد این بود که فقط با پول خرج کردن نمی شود موفق بود . یک تیم با آرامش و بدون حاشیه هم می تواند تماشاگر جذب کند و هم نتیجه بگیرد .

کربکندی اعتراض های بیش از حد ، قضاوت های ضعیف ، جنگ و دعوا و مصاحبه های قبل و بعد بازی که مد شده است درباره همه چیز حرف بزنند به غیر از فوتبال ، بیانیه هایی که کمتر جایی در دنیا می بینیم را از نکات منفی لیگ برشمرد و تاکید نمود : اعتراض کردن یک تاکتیک موثر برای تیم ها شده است که بعد از اوت بلند ، این هم یکی از تاکتیک های موثر در فوتبال است و تا زمانی که این چیزها در فوتبال ما درست نشود ، تماشاگر ما هتاکی کند و محیط ورزشگاه ها ناامن باشد که خانواده ها تمایل نداشته باشند فرزندانشان به آنجا بروند ، فوتبال ما به جایی نمی رسد.

کربکندی با تاکید بر اینکه اراده ای برای برخورد نیست ، گفت : من شک ندارم در فوتبال ما فساد وجود دارد ولی وقتی حرف از فساد می زنیم می گویند برو مدرک بیاور ، من نمی دانم وقتی کسی رشوه می گیرد یا تبانی می کند مگر رسید می گیرد. این ها پاک کردن صورت مساله است . کمیسیون اصل نود مجلس هم شش ماه معطل کرد و گزارش دو صحفه ای داد . یک برنامه تلویزونی بود که به این مسائل می پرداخت که الان نیست . متاسفانه در این فوتبال ادم کر ، کور و لال میخواهند.

انتهای پیام /158

  • منبع خبر : ایسنا