در تجمع شب گذشته بانه ۲ نفر از حافظان امنیت زخمی شدند که وضعیت آنان وخیم است
در تجمع شب گذشته بانه ۲ نفر از حافظان امنیت زخمی شدند که وضعیت آنان وخیم است
به دنبال نا آرامی های روز گذشته در مهاباد، عنصر ضد انقلاب قصد داشتند در شهرهای کردستان نیز با انجام حرکات رادیکال و خشن مشابه اقدامی که در مهاباد انجام شد را در بانه ایجاد کنند که با هوشیاری حافظان امنیت ناکام ماندند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: شب گذشته تجمع محدود، اما خشنی به ظرفیت حدود ۱۰۰ نفر در این شهر برگزار شد. رمضانی افزود: در بین این افراد چند نفر مسلح بودند که به سمت ماموران پلیس تیراندازی کردند که در جریان آن ۲ نفر از ماموران سپاه و نیروی انتظامی مورد اصابت قرار گرفتند که وضعیت آنان وخیم است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین»؛ مهدی رمضانی با بیان اینکه در بین افراد تجمع کننده چند نفر مسلح بودند که به سمت ماموران پلیس تیراندازی کردند؛ افزود: در جریان این تیراندازی ۲ نفر از ماموران سپاه و نیروی انتظامی مورد اصابت قرار گرفتند که وضعیت آنان وخیم است.

وی در ادامه گفت: در این حمله تروریستی، یکی از نیروهای سپاه پاسداران بانه از ناحیه قفس سینه تیر خورده و تیر در ناحیه نخاع متوقف است و هنوز هم از بدن این مدافع امنیت خارج نشده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: در این درگیری ۲ نفر از اغتشاشگران هم کشته شدند که بررسی های اولیه نشان از مشکوک بودن این قتل ها دارد.

رمضانی با اشاره به برنامه دشمن برای ناامن کردن کردستان گفت : به دنبال نا آرامی های روز گذشته در مهاباد، ضد انقلاب قصد داشت در شهرهای کردستان نیز با انجام حرکات رادیکال و خشن مشابه اقدامی که در مهاباد انجام شد را در بانه ایجاد کند.

وی با بیان اینکه غیر از بانه، سایر شهرهای استان شب گذشته آرام  را پشت سر گذاشتند؛ گفت : ضد انقلاب با شایعه و کشته سازی به دنبال تحریک مردم است.

رمضانی در پایان با بیان اینکه مرگ یک دختر جوان سنندجی  در روز گذشته خودکشی بوده است؛ گفت:  ضد انقلاب با دروغ پردازی های رسانه ای اعلام کرده است که این دختر کشته شده است و این در حالی است که این دختر دیروز دست به خودکشی زده است.

انتهای پیام/6035

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین