در جهان تنها ارتش اسرائیل قادر به جنگ با ایران است
در جهان تنها ارتش اسرائیل قادر به جنگ با ایران است
نتانیاهو مدعی شد که این توافق هسته ای با ایران مسیر تهران را به سوی سلاح اتمی هموار کرد و میلیاردها دلار به ایران بخشید.

بهارستان آنلاین – روزنامه جروزالم پست نوشت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل در سخنرانی در دانشکده امنیت اسرائیل با انتقاد از توافق هسته ای سال 2015 اظهار داشت که تنها او مخالف این توافق بود.

به گزارش بهارستان آنلاین ، وی در بخش دیگر سخنان خود گفت که تنها خاصیت این توافق ، ایجاد روابط حسنه و گسترده تل آویو با کشورهای بزرگ عربی است .

نتانیاهو مدعی شد که ایران قصد نابودی اسرائیل با کمک بمب های اتمی را دارد .

نخست وزیر رژیم صهیونیستی سپس ادامه داد : من مجبور شدم به تنهایی علیه توافق هسته ای بجنگم . من مجبور شدم به تنهایی با همه قدرت ها و علیه رئیس جمهور آمریکا بجنگم و حتی به کنگره آمریکا رفتم.

نتانیاهو مدعی شد که این توافق هسته ای مسیر ایران را به سوی سلاح اتمی هموار کرد و میلیاردها دلار به ایران بخشید.

وی در حالی مدعی شد که در جهان تنها ارتش این رژیم قادر به جنگ با ایران است که نیروهای مقاومت حماس ، حزب الله و دیگر جنبش های منطقه بارها تلافات سنگینی را بر ارکان ارتش این رژیم وارد کرده اند و با حملات پهبادی ، راکتی و موشکی ضربات جانی و مالی فروانی را بر پیکره این رژیم وارد آورده اند.

اما دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه با یک شبکه خبری لبنان گفت که مقاومت مجهز به سلاح های منحصر بفردی است.

نصرالله با بیان اینکه توانایی موشکی حزب الله چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ نوع بالا است ؛ خاطر نشان کرد : ماشک های حزب الله بسیار دقیق هستند ما در زمینه پهباد نیز امکانات زیادی در اختیار داریم.

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه در صورت بروز هر گونه جنگی ، اسرائیل بی طرف نخواهد بود ، گفت : زمانی که جنگی بر علیه ایران آغاز شود یعنی جنگ در کل منطقه آغاز شده است و تهدید نابودی عربستان مانع جنگ علیه ایران نمی شود بلکه آن چیزی که مانع ورود آمریکایی ها به جنگ می شود ترس از این است که می دانند که تمامی نیروها و منافعشان و اسرائیل نیز در دایره آتش ایران قرار می گیرد.

انتهای پیام /301