در شرایط سخت اقتصادی قطعا افزایش تعرفه های پزشکی قابل قبول نیست
در شرایط سخت اقتصادی قطعا افزایش تعرفه های پزشکی قابل قبول نیست
در شرایط سخت اقتصادی افزایش تعرفه های خدمات درمانی مردم را با مشکلات جدی روبرو می کند البته ما معتقد هستیم بیمه ها هستند که باید در این میان به تکالیف خود عمل کنند.

بهارستان آنلاین – رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر بیمه ها به تعهدات خود عمل کنند هم حقی از پزشکان ضایع نمی شود و هم فشار مضاعفی بر مردم وارد نخواهد شد.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ محمدصالح جوکار ، درباره پیشنهاد افزایش ۶۰ درصدی تعرفه خدمات پزشکی در سال آتی، بیان کرد: در شرایط فعلی اقتصادی باید به مشکلات مردم توجه کرد و تا جای ممکن رعایت حال مردم را کرد و نباید به گونه ای رفتار شود که فاصله ها بیشتر شود، پزشکان همواره به عنوان خادمان عرصه سلامت برای جامعه با ارزش بوده اند اما در شرایطی که مردم در شرایط سخت اقتصادی به سر می برند اگر قرار باشد که تعرفه های خدمات درمانی افزایش یابد، مردم با مشکلات جدی روبرو می شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: در چنین شرایطی قطعا افزایش تعرفه های پزشکی قابل قبول نیست، البته ما معتقد هستیم که حق پزشکان نیز نباید ضایع شود و این بیمه ها هستند که باید در این میان به تکالیف خود عمل کنند، آن وقت هم حقی از پزشکان ضایع نمی شود و هم فشار مضاعفی بر مردم وارد نخواهد شد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بیمه ها باید هم زمینه درمان کم هزینه را برای مردم فراهم کنند و هم به تعهدات خود در قبال پزشکان عمل کنند.هر قشری در جامعه حق و حقوقی دارد نظیر پزشکان، اما نهادهای متولی نیز در این میان حضور دارند که باید به تعهدات خود عمل کنند.

انتهای پیام/4384

  • منبع خبر : ایسنا