در مسئله حجاب و عفاف نیروی انتظامی نباید به تنهایی بار مسئولیت این موضوع را به دوش بکشد
در مسئله حجاب و عفاف نیروی انتظامی نباید به تنهایی بار مسئولیت این موضوع را به دوش بکشد
نود درصد ارگان ها و نهادهایی که ملزم به ارائه کار فرهنگی در این زمینه هستند هیچگونه فعالیتی در این زمینه ندارند و فقط نیروی انتظامی است که به تنهایی جور دیگر سازمان ها و نهادهای مرتبط با این موضوع را به تنهایی به دوش می کشد. .

نماینده مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی گفت : صحبت اصلی ما در بحث عفاف و حجاب این است که امروز نباید همه بار این موضوع  تنها به گردن نیروی انتظامی و گشت ارشاد باشد به نظر بنده ده درصد این موضوع به نیروی انتظامی مربوط می شود و نود درصد کار که باید کار ایجابی و فرهنگی باشد به سایر نهادها و ارگان هایی که در این زمینه مرتبط می باشند مربوط است و در نتیجه نباید همه بار این حرکت به روی نیروی انتظامی باشد.

جلال رشیدی کوچی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» با تبیین مسئله بدحجابی در کشور گفت : امروز نود و پنج درصد این افراد در کشور هیچگونه غرض شخصی با مسئله حجاب نداشته و ندارند و به همین روال زندگی می کنند اما پنج درصد اینها مغرض هستند و با برنامه ریزی و هدایت خارج از کشور و شبکه های معاند در صدد هستند تا از این مسئله غرض ورزانه خوراک تبلیغاتی بر ضد منافع کشورمان تهیه کنند  و حقیقت قضیه این است همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند زنِ با شرف و با استعداد ایرانی یکی از بزرگ‌ترین و مهمترین ضربه‌ها را به ادعاها و دروغ های تمدن غربی زده است و آنها از این موضوع به‌شدت عصبانی هستند.

وی با تاکید بر اینکه در مسئله عفاف و حجاب نیروی انتظامی تنها است ؛ خاطر نشان کرد : اینکه ما بخواهیم این مسئله را صرفا با حضور گشت ارشاد و به صورت سلبی پیش ببریم تجربه نشان داده است که موفق نخواهیم بود. اگر بنده صحبتی درباره گشت ارشاد می کنم صحبت بنده این است که چرا نیروی انتظامی باید به تنهایی بار مسئولیتی که تماما ایجابی  و تماما فرهنگ سازی است به دوش بکشد و قطعا وقتی فشارها توام با برخی از برخوردهای سلیقه ای در این زمینه زیاد باشد این می شود که در برخی موارد خوراک برای دشمنان درست می کنیم بنابراین نود درصد ارگان ها و نهادهایی که ملزم به ارائه کار فرهنگی در این زمینه هستند هیچگونه فعالیتی در این زمینه ندارند و فقط نیروی انتظامی است که به تنهایی جور دیگر سازمان ها و نهادهای مرتبط با این موضوع را به تنهایی به دوش می کشد. .

انتهایپیام/5650