در مقابل هرگونه تعرض به منافع جمهوری اسلامی در منطقه پاسخ دندان‌شکنی خواهیم داد
در مقابل هرگونه تعرض به منافع جمهوری اسلامی در منطقه پاسخ دندان‌شکنی خواهیم داد
آمریکایی ها از یک طرف حضور ناوهایشان را به رخ می‌کشند و از طرف دیگر بحث مذاکره را مطرح می‌کنند تا هم فشار وارد کرده و هم به گونه‌ای بتوانند با قدرت در منطقه تاثیرگذار باشند و نوعی مذاکره با ایران برقرار کنند.

بهارستان انلاین – عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : سیاست ما در منطقه جنگ‌افروزی نیست ما به دنبال اقدامات صلح‌طلبانه و دفاعی هستیم و آمریکایی ها با شناختی که از قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران دارند نیز به دنبال جنگ نیستند.

علاءالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار بهارستان آنلاین ، با بیان اینکه ما معتقد به صلح پایدار در منطقه هستیم ، گفت: جمهوری اسلامی ایران با کمک به عراق و سوریه باغث شد تا تروریسم از منطقه خارج شود و ثبات دوباره به منطقه بازگردد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در مقابل هرگونه تعرض به منافع جمهوری اسلامی در منطقه پاسخ دندان‌شکنی خواهیم داد، خاطرنشان کرد : اطرافیان ترامپ در صدد هستند تا با فضاسازی و به راه انداختن جنگ روانی و دادن آدرس های غلط به ترامپ وی را ترغیب به جنگ با ایران کنند.

بروجردی با بیان این‌که آمریکا از سیاست‌ معروف چماق و هویج استفاده می‌کند، توضیح داد: از یک طرف حضور ناوهایشان را به رخ می‌کشند و از طرف دیگر بحث مذاکره را مطرح می‌کنند تا هم فشار وارد کرده و هم به گونه‌ای بتوانند با قدرت در منطقه تاثیرگذار باشند و نوعی مذاکره با ایران برقرار کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در جنگ اقتصادی نیز از همه اهرم‌های خود استفاده کرده ولی به نتیجه دلخواه نرسیدند ، تصریح نمود : آنها فکر می‌کردند با فشارهای خود بر سایر کشورها می توانند انها را با خود همراهی کنند که این اتفاق نیفتاد و نمونه آن کشورهایی همچون روسیه و چین هستند که از تصمیمات آمریکا تمکین نکردند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع‌بندی اظهارات خود عنوان کرد: در شرایطی که آمریکایی‌ها نتوانسته اند در بعد اقتصادی کشور ما را تحت تاثیر رویکردهای شیطانی خود درآورند دوباره طرح موضوع مذاکره با ایران را در پیش گرفتند و احساس می‌کنند که می‌توانند افکار عمومی مردم ما را جلب کنند البته که ارزیابی آنها از بعد درگیری نظامی با ایران هم روشن است. آمریکایی‌ها به شدت از تهدیدهای ایران در منطقه تاثیرپذیر هستند و نگران هستند وارد بعد نظامی با ایران شوند.

انتهای پیام/186