در کشیدن ماشه‌ای نیرومند به‌منظور دفاع از خود تردید نخواهیم کرد
در کشیدن ماشه‌ای نیرومند به‌منظور دفاع از خود تردید نخواهیم کرد
رسانه رسمی کره شمالی آمریکا را به دیدن خواب های آشفته برای به زانو دراوردن پیونگ یانگ از طریق تحریم های بیشتر متهم کرد

بهارستان آنلاین – پیونگ یانگ با هشدار شدید به واشنگتن ، اعلام کرد سیاست های اقتدارگرایانه و فریب کارانه آمریکا در مطرح کردن اعمال تحریم های جدید در حالی صورت می پذیرد که دو کشور کره در حال ترتیب دادن دور سوم گفت و گو ها هستند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، رسانه رسمی کره شمالی حرکت غیرعادی ایالات متحده در دشمنی هر چه بیشتر بر علیه پیونگ یانگ در حالی که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا مشغول مذاکراتی بی سابقه هستند را محکوم کرد.

رسانه رسمی کره شمالی با اشاره به اظهارات نسنجیده مایک پامپئو در مصاحبه خبری خود که گفته بود بیش از 80 درصد اقتصاد کره شمالی تحت تحریم امریکا قرار دارد را بشدت محکوم کرد.

این رسانه با بیان اینکه سئوال این است که آیا هدف آمریکا این است که تحریم ها را به 100 درصد افزایش دهد ؟ گفت : آمریکا نمی تواند با دیدن خواب های آشفته برای به زانو درآوردن ما از طریق تحریم و فشار وارد شود
این رسانه با تاکید بر اینکه کشور ما کشوری نیست که تسلیم تحریم های آمریکا شود و کشوری نیست که آمریکا هر زمان که بخواهد به آن حمله کند ،هشدار داد : اگر کسی جرات کند حق حاکمیت و حق موجودیت ما را زیر سئوال ببرد ، در کشیدن ماشه نیرومند به منظور دفاع از خود لحظه ای تردید نخواهیم کرد .

انتهای پیام /248