دشمن از انسجام داخلی کشور بسیار ترس دارد / آمریکا  ایران را تهدید حکمرانی جدید می‌دانند
دشمن از انسجام داخلی کشور بسیار ترس دارد / آمریکا  ایران را تهدید حکمرانی جدید می‌دانند
دشمن سعی دارد تصویر تاریکی از ایران ارائه دهد و به همین دلیل سعی دارد اقتصاد کشور را هدف بگیرد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه آمریکا، تصرف ایران را سرآغاز تصرف جهان می‌داند، تصریح کرد: بر اساس سند ملی آمریکا، سال ۲۰۲۵ سال تعیین سرنوشت آمریکا بیان شده است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ حجت الاسلام حسین طائب،  دیروز بعدازظهر در نشست شورای اداری استان یزد با اشاره به حوادث اخیر در کشور اظهار کرد: دو نظریه در مورد این حوادث وجود دارد؛ اقداماتی که آمریکا و دشمنان انقلاب در داخل کشور انجام دادند یک حرکت آفندی بود و فکر می‌کردند که مجموعه این اقدامات به اقدامی بزرگ‌تر و ضربه به انقلاب منجر می‌شود و نظریه دوم نیز این بود که این اقدام استکبار یک حرکت پدافندی بود که با هدف مقابله با افزایش قدرت انقلاب اسلامی انجام شده است.

وی بیان کرد: روند افزایش قدرت در دهه پنجم انقلاب با سه پایه اصلی افزایش قدرت منطقه‌ای، ایفای نقش مؤثر در منطقه و انسجام داخلی باعث ترس دشمنان انقلاب اسلامی شده است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: آمریکا و دشمنان انقلاب در مورد افزایش قدرت ایران در منطقه بسیار نگران هستند زیرا آنها متوجه شده اند که انقلاب اسلامی در حال توسعه در منطقه است.

حجت الاسلام طائب افزود: انسجام حاکمیتی و عبور از حاکمیت دوگانه باعث ترس دشمنان شده زیرا این مورد ورق را علیه استکبار بر می‌گرداند و دشمن از انسجام داخلی کشور بسیار ترس دارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا، تصرف ایران را سرآغاز تصرف جهان می‌داند، تصریح کرد: بر اساس سند ملی آمریکا، سال ۲۰۲۵ سال تعیین سرنوشت آمریکا بیان شده و با بیان چالش‌های قرن ۲۱ و چالش‌های منطقه خاورمیانه، از خاورمیانه به عنوان قلب جهان یاد کردند.

مشاور فرمانده کل سپاه افزود: تصرف جهان تنها با تصرف قلب آن میسر است و آمریکا تلاش دارد با ملت سازی و دولت سازی در کشورهای خاورمیانه به ویژه ایران، خاورمیانه را به تصرف خود در آورد.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه پس از موانعی که ایجاد شد تاریخ این سند را به ۲۰۳۰ تغییر دادند که دو سال از آن گذشته و هشت سال دیگر مانده است، تصریح کرد: سند ملی آمریکا فراجناحی است و معتقد است اگر نتوانیم از این فرصت استفاده کنیم، پنجره فرصت‌های آمریکا بسته خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در اینکه در سند ملی آمریکا اعلام شده باید انحصار فناوری‌ها نو در اختیار آمریکا باشد، افزود: در این سند آماده است چین در حال مقابله با آمریکا در این زمینه است و اعلام می‌کند اگر اقدامی در این زمینه نکنیم در رابطه با ورود ناوها دچار مشکل می‌شویم و مجبوریم ناوهای خود را به داخل منتقل کنیم.

حجت الاسلام طائب ادامه داد: اولویت برخورد، برای آمریکا کاملاً متفاوت است و ایران را تهدید حکمرانی جدید می‌دانند زیرا از نظر آنها ایران در حوزه‌های هسته‌ای، دفاعی و قدرت منطقه‌ای به پیشرفت‌های بی‌شماری دست یافته است.

وب با اشاره به اینکه اغتشاشات اخیر نقشه دشمن است، اظهار کرد: هدف آمریکا در ابتدا ایران است و به همین دلیل قبل از مذاکره ایران اغتشاشات را راه انداختند.

حجت الاسلام طائب افزود: آمریکا در این دوره با جنگ ترکیبی پیش می‌رود؛ جنگ فرهنگی، مذهبی و نفرت پراکنی در برابر ارزش‌های مقدس یک کشور نوعی جنگ است که آمریکا تلاش دارد آن را در کشور به وجود آورد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسدران، ایجاد شبهه، گسست قومی و ملیتی و ایجاد نفرت را از ابزار و شگردهای جنگ نرم دانست و گفت: در حوادث اخیر دشمن تلاش کرد تمامی این ابزار را به کار گیرد و با طرح سوالات شبهه انگیز و پاسخ دادن جهت دار به این سوالات، هیجان و عواطف مردم را برانگیزد.

وی افزود: شبکه سازی، تغییر سبک زندگی و به وجود آوردن جمعیت آسیب زا، ایجاد دوگانگی در بین مردم از اهدافی بود که دشمن در جنگ نرم سعی دارد به آن دست یابد.

حجت الاسلام طائب ادامه داد: دشمن سعی دارد تصویر تاریکی از ایران ارائه دهد و به همین دلیل سعی دارد اقتصاد کشور را هدف بگیرد.

انتهای پیام/6412

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین