دشمن از ماه‌ها قبل روی برخی سلبریتی‌ها برنامه ریزی کرده بود
دشمن از ماه‌ها قبل روی برخی سلبریتی‌ها برنامه ریزی کرده بود

دشمن در فتنه اخیر از قدرت و ظرفیت سلبریتی ها و جریان‌های ورزشی و فرهنگی استفاده کرد و در فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ به این اندازه دشمن و کشورهای غربی پای کار نیامده بودند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:دشمن با سازماندهی به میدان آمده و امکان دارد درماه‌های آتی نیز دوباره فتنه را گسترش دهند،لذا هوشیاری تمام جریان های انقلابی را می طلبد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  وحید جلال زاده در سلسله جلسات جهاد تبیین و تحلیل فتنه اخیر که با حضور روحانیون ارومیه در محل مسجد حاجی خان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار کرد: با وجود همه تلاش‌های دشمن و حملات به روحانیت، این نهاد مقدس اولین حرف را در دفاع از انقلاب می‌زند و جایگاه والایی نزد مردم دارد و باید از ظرفیت روحانیت در جهت پیشبرد اهداف انقلاب استفاده کرد.

وی اضافه کرد: باید از حوادثی که به وجود می‌آید عبرت بگیریم و با وجود اینکه معیشت و اقتصاد مردم در فوریت دولت و مسئولین است، اما در اغتشاشات اخیر اصلاً مباحث اقتصادی مطرح نبود بلکه با رویکرد سیاسی فرهنگی اتفاق افتاد و اکثر تجمعات در مناطق متوسط به بالای شهر بود و لذا می‌طلبد فرهنگ در اولویت قرار گیرد.

رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس افزود: دشمن در فتنه اخیر از قدرت و ظرفیت سلبریتی ها و جریان‌های ورزشی و فرهنگی استفاده کرد و در فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ به این اندازه دشمن و کشورهای غربی پای کار نیامده بودند.

وی عنوان کرد: دشمن در فتنه اخیر تمام توان خود را به میدان آورده بود و قرار بود تمام هجمه‌های جهانی را علیه جمهوری اسلامی به کار بگیرند و این یک فرایندی بود که معاندین تلاش داشتند در دولت حجت الاسلام رئیسی فتنه ایجاد کنند و لذا با کمک همه جریان‌های تجزیه طلب، گروه‌های تروریستی و تکفیری و… در مرحله اول به معلمین، سپس به بازنشستگان و در مراحل بعدی حتی به بازنشستگان نیروهای مسلح هم دست انداختند، اما به جایی نرسیدند که در آخرین مرحله از فوت یک زن، کار را علنی شروع کردند.

جلال زاده تصریح کرد: دشمن با سازماندهی به میدان آمده است و امکان دارد در ماه‌های آتی نیز به بهانه‌های مختلف دوباره فتنه را گسترش دهند و لذا هوشیاری تمام جریان‌های انقلابی را می‌طلبد.

وی ادامه داد: در سازمان ملل رئیس جمهور از تمام توان و ظرفیت لازم برای دفاع از انقلاب اسلامی استفاده کرد و جواب برخی ریاست جمهور کشورهای غربی را با منطق و استدلال داد و به آن‌ها گوشزد می‌کرد که اروپا و غرب خود ناقض حقوق بشر هستند و حق ندارند از حقوق زنان در ایران دفاع کنند.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دشمن از ماه‌ها قبل روی برخی سلبریتی‌ها برنامه ریزی کرده بود و حتی صفحه توییتری بعضی از این افراد را خریداری کرده و ماه‌ها قبل افرادی مثل علی کریمی با برنامه ریزی قبلی اموال خود را فروخته به خارج از کشور رفته‌اند.

وی گفت: امروز وظیفه همه ما این است که وارد میدان شویم و از ظرفیت حوزه‌های علمیه، هیئت‌های مذهبی و مساجد جهت آگاه‌سازی مردم استفاده کنیم و نباید از کنار این مسئله به راحتی عبور کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این‌که پیروزی دشمن عمدتاً در جنگ روایت‌هاست، افزود: نیروهای وفادار به انقلاب منتظر دستور می‌مانند اما دشمن به هیچ وجه منتظر نمی‌ماند و همان‌گونه که رهبر انقلاب نیز از سال‌ها قبل دستور داده‌اند باید به صورت آتش به اختیار وارد میدان بشویم.

انتهای پیام/5917