<strong>دشمن به دنبال اشتباه محاسباتی ملت ایران است</strong>
<strong>دشمن به دنبال اشتباه محاسباتی ملت ایران است</strong>
در جنگ رسانه‌ای و جنگ ترکیبی عده‌ای در داخل کشور مبهوت تبلیغات بیگانگان شده و دچار اشتباه محاسباتی شدند و از ظرفیت مردم غافل شدند.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  گفت: همین مردمی که امروز نسبت به مشکلات اقتصادی و چالش‌های معیشتی معترض هستند، پیوند عمیقی با انقلاب اسلامی دارند و اگر قرار باشد بین مطالبات و حفظ انقلاب یکی را انتخاب کنند، حفظ و تقویت انقلاب را ترجیح خواهند داد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری در دیدار با رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر تبیین و معرفی دستاورد‌های انقلاب اسلامی گفت: دشمنان درصدد برجسته کردن نقاط ضعف هستند و جوری رفتار می‌کنند که انقلاب طی ۴ دهه اخیر گذشته هیچ دستاوردی نداشته است.

وی افزود: دشمنی‌های امروز آن‌ها به خاطر همین موفقیت‌های چشمگیر است و آن‌ها از قرارگیری ایران در قله پیشرفت‌های علمی در رنج و عذاب هستند.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بسیج یک نهال برآمده از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: بسیج منحصر در یک قشر خاصی نیست و متعلق به عموم مردم است و علاوه بر آن اخلاص و فداکاری نیز جزو ویژگی‌های مهم روحیه بسیجی است.

آیت الله حسینی بوشهری تاکید کرد: انقلاب اسلامی تنها جریان دینی در قرون گذشته است که به رغم تمام توطئه و هجمه‌های دشمنان تا بن دندان مسلح، همواره در مسیر تعالی و پیشرفت گام برداشته است.

وی گفت: دشمنان در حوادث اخیر تمام قوای خود را در جنگ رسانه‌ای و جنگ ترکیبی پای‌کار آوردند و از هیچ اقدامی دریغ نکردند که براثر آن عده‌ای در داخل کشور مبهوت تبلیغات بیگانگان شده و دچار اشتباه محاسباتی شدند و از ظرفیت مردم غافل شدند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال اشتباه محاسباتی ملت ایران است، افزود: عدم همراهی مردم ایران در حوادث اخیر نشان داد که دشمنان دچار اشتباه محاسباتی شدند و ملت ما هوشیار و بصیر هستند.

وی با تاکید بر اهتمام جمهوری اسلامی بر توسعه ارتباطات خارجی جز برخی کشور‌های مشخص، خاطرنشان کرد: ما به دنبال تقابل و دشمنی با کشور‌های دیگر نیستیم، هر کشوری، ایران را آن طور که هست به رسمیت بشناسد ایران نیز رویه مشابهی با آن‌ها در پیش می‌گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری اهمیت روایت گری و جنگ ادراکی را مورد تاکید قرارداد و گفت: اگر ما نتوانیم واقعیت انقلاب را ثبت کنیم، دشمنان نسبت به ثبت و تحریف آن‌ها اقدام خواهند کرد.

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین