دشمن می خواهد با فشارهای اقتصادی ما را به پای میز مذاکره بکشاند که این مذاکره مصداق تسلیم است.
دشمن می خواهد با فشارهای اقتصادی ما را به پای میز مذاکره بکشاند که این مذاکره مصداق تسلیم است.
سردار سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در همایش فرماندهان و مدیران ناجا گفت : دشمن می خواهد با فشارهای اقتصادی ما را به میز مذاکره بکشد و این مصداق تسلیم است و ملت ایران قطعا تن به این ذلت نخواهند داد.

بهارستان آنلاین – در دممین روز از بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی سردار سرلشگر پاسدار قاسم سلیمانی با بیان اینکه برادران ما در نیروی انتظامی حقیقتا سربازان گمنام هستند خاطر نشان کرد: صفت سرباز گمنام صفت مهمی است چرا که عمل خالصانه برای خدا و رضایت او انجام می شود.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران حضور در چنین جلسه ای را از توفیقات خود برشمرد و تاکید نمود: نیروی انتظامی یک نیروی اثرگذار در مسائل اجتماعی و عقیدتی است چراکه به خوبی می داند با چه روحیه ای باید با آحاد مردم در ارتباط و تعامل باشد که این خود بسیار حائز اهمیت می باشد.

نیروی انتظامی را حافظ و پاسدار ارزشهای انقلاب و نظام دانست و ضمن تاکید بر اهمیت صیانت از امنیت کشور خاطر نشان کرد: دشمنان امروز می خواهند با توسل به دو اهرم فشار و تحریم اقتصادی و بر هم زدن امنیت کشور به ما ضربه وارد نمایند و در این راستا از همه ظرفیت هایشان بهره می گیرند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه دشمن به هر میزانی که تهدید می کند همانقدر هم هزینه هایش افزایش می یابد گفت: جمهوری اسلامی تبلوریافته و عینیت یافته از دین است ، دشمن می خواهد با فشارهای اقتصادی ما را به پای میز مذاکره بکشد که این مذاکره مصداق تسلیم است اما مردم ما هوشیار و هوشمند و معتقد هستند که مذاکره در شرایط کنونی با دشمن ، تسلیم شدن محض است و قطعا تن به این ذلت نمی دهند.

وی با بیان اینکه دشمن با گزینه های اقتصادی در صدد تحمیل فشارها به ملت ایران است اقتصاد مقاومتی را بهترین راهبرد در این شرایط برشمرد و خاطرنشان نمود : امروز تمام کارشناسان اقتصادی تاکید می کنند که بیانیه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی از ابتدای انقلاب باید عملیاتی می شد چراکه راهکار برون رفت از چنین شرایطی توسل بر اقتصاد مقاومتی است .

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه با تلاش و همت مضائف و توجه محض به منویات امام خامنه ای دست در دست هم به ویژه در حوزه اقتصادی قطعا می توانیم دشمن را مایوس و تسلیم نماییم ، خاطر نشان کرد : ملت عزیز ما نشان دادند که در هر شرایطی همدل هستند ، دیدیم که چگونه در حوادث و بلایای طبیعی بایکدیگر همدل می شوند و در کنار این اتفاق و با اقدامات دینی و انقلابی خود برای کمک و امداد رسانی به مردم آسیب دیده ازسیل به کمک برادران خود در ارتش ، سپاه و ناجا شتافتند که در این حرکت عزت نیروهای مسلح افزون شد.

فرمانده سپاه قدس در پایان با اشاره به زحمات بی دریغ نیروی انتظامی خاطر نشان کرد : به عنوان یک شهروند باید بگویم وجود امنیت و احساس امنیت را مدیون بی خوابی های شبانه روزی نیروی انتظامی هستیم.

انتهای پیام/120

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان