دغدغه بازنشتگان باید از مهمترین اولویت های دولت آیت الله رئیسی باشد
دغدغه بازنشتگان باید از مهمترین اولویت های دولت آیت الله رئیسی باشد
تا الان، با همت دولت سیزدهم و مجلس انقلابی یازدهم همسان‌سازی را پیش برده‌ایم و امسال بالاخره تکانی خورده‌است. از مهرماه هم قرار است فاصله بین شاغل و بازنشسته کم شود.

امیر حسین عصاریان سردبیر بهارستان آنلاین نوشت : چندی قبل با جمعی از اصحاب رسانه مهمان رئیس کانون بازنشستگان ثبت احوال کشور بودیم و علارقم اینکه همه دوستان منتظر ارائه عملکرد این کانون در دوره مدیریت جناب آقای عمادی بودند اما ایشان از در ابتدای صحبت ها از دخالت ها و سنگ اندازی های عده ای که هیچ ارتباطی با این کانون ندارند گله مند بود.

به گزارش بهارستان آنلاین؛ امیرحسین عصاریان در ادامه نوشته است: در گفتگوی چند ساعته ای که با استاد محمدعلی عمادی داشتیم وی از برنامه های جدید کانون برایمان گفت و اینکه باید با استفاده از ظرفیت های عزیزان بازنشته تحولی جدید در صندوق های بازنشستگی ایجاد نمود.

عمادی یکی از تحولات اساسی در کانون بازنشتگان ثبت احوال را بالابردن امید و ایجاد حس بالابردن شأن و کرامت بازنشستگان برشمرد و خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم برآمده از بطن نیروهای انقلابی و در راس آن آیت الله ابراهیم رئیسی می باشد و از این رو با توجه به عنایت ویژه ایشان در بحث بازنشتگان باید کانون های بازنشتگی با استفاده از ظرفیت های خود از جمله نیروی انسانی کارآزموده بتوانند در جهت استقلال کانون های بازنشستگی قدم های مثبت و اساسی بردارند.

وی با اشاره به دخالت ها و سنگ اندازی های عده ای که هیچ نقشی در تشکیلات کانون بازنشستگان ثبت احوال ندارند؛ خاطرنشان کرد: کانون های بازنشستگی متعلق به بازنشستگان این سازمان است و صدای بازنشستگان باید از طریق همین کانون ها به گوش مسئولان برسد لذا اساسا ما در سه بخش، نیازهایمان را پیگیری می‌کنیم: معیشتی، درمان و رفاهی. تا الان، با همت دولت سیزدهم و مجلس انقلابی یازدهم همسان‌سازی را پیش برده‌ایم و امسال بالاخره تکانی خورده‌است. از مهرماه هم قرار است فاصله بین شاغل و بازنشسته کم شود.

عمادی در بخش دیگر از سخنان خود اشاره ای هم به بخش درمانی بازنشستگان نمود و تصریح کرد: خوشبختانه دولت و سازمان بازنشستگی با کمک‌های سازمان برنامه، سقف تعهدات بیمه را به دو برابر سال‌های قبل رسانده‌ است.

وی بزرگ‌ترین دغدغه امروز خانواده بزرگ بازنشستگان را معیشت و اشتغال فرزندان این عزیزان برشمرد و اظهار کرد: دولت محترم باید به دغدغه بازنشتگان توجه جدی داشته باشد و در رفع دغدغه های آنها همت مضاعفی داشته باشد .

عمادی در پایان با تاکید دوباره بر اقدامات انجام شده در کانون بازنشستگان ثبت احوال ؛ تاکید کرد: با اقدامات در حال انجام انشالله در آینده بسیار نزدیک خبرهای خوبی برای بازنشتگان ثبت احوال خواهیم داشت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین