دهه فجر برهه جدیدی در تاریخ مردم سالاری دینی و فرصتی دوباره برای تکریم و پاسداشت شهید قاسم سلیمانی است
دهه فجر برهه جدیدی در تاریخ مردم سالاری دینی و فرصتی دوباره برای تکریم و پاسداشت شهید قاسم سلیمانی است
مسئولان ما باید قدردان حضور حماسی و باشکوه مردم باشند و احساس مسئولیت کنند و به این مردم خدمت کنند چرا که مردم ولی نعمت ما هستند.

بهارستان آنلاین – کاندید تایید صلاحیت شده استان البرز با بیان اینکه دهه فجر از روزهای بی نظیر تاریخ انقلاب اسلامی است ؛ گفت : دهه فجر امسال برهه جدیدی در تاریخ مردم سالاری دینی و فرصتی دوباره برای تکریم و پاسداشت شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه سپهبدشهید قاسم سلیمانی است و مصادف شدن چهلمین روز شهادت ایشان با این ایام الله، بر شکوه و عظمت دهه فجر خواهد افزود .

لیلا یادگاری در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین از سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بعنوان عید بزرگ در تاریخ میهن اسلامی نام برد و خاطرنشان کرد : در چهل و یکمین سال از پیروزی انقلاب ملت ایران با حضور پرشور و حماسی خود در آیین های دهه مبارک فجر اعتقاد راسخ خود به آرمان های انقلاب و خمینی کبیر را به اثبات خواهند رسانید .

وی متقارن شدن چهلمین روز از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهان شهیدشان را با یوم الله 22 بهمن به عنوان نمادپیروزی و مقاومت، بیان کرد و تاکید نمود : مردم ولایی و شهیدپرور استان البرز همصدا با ملت ایران در روز 22 بهمن حماسه‌ای سترگ را رقم خواهند زد و در این روز ملت ایران پاسخ حامیان مذاکره با آمریکا را خواهند داد.

کاندید تایید صلاحیت شده استان البرز با بیان اینکه مردم با حضور پرشور و گسترده خود در مراسم تشییع سردار سلیمانی پیام پایداری و استواری را به گوش جهانیان رساندند اظهار داشت: حضور پرشور مردم پیام‌های متعددی را از جمله تبعیت از رهبری و حمایت از مسئولان و مطالبه جدی از مسئولین برای حل معضلات اقتصادی و مشکلات معیشتی  را در بر دارد.

وی دهه فجر امسال را فرصت و ظرفیتی برای تقویت اتحاد و انسجام مردم و پاسداشت چهلمین روز از شهادت سپهبد سلیمانی برشمرد و تاکید کرد : مسئولان ما باید قدردان حضور حماسی و باشکوه مردم باشند و احساس مسئولیت کنند و به این مردم خدمت کنند چرا که مردم ولی نعمت ما هستند.

انتهای پیام /936