علیرغم این که فیلم را چندین بار دیده بودم اما دوست دارم بارها فیلمم را در سینمای ایران‌مال ببینم
علیرغم این که فیلم را چندین بار دیده بودم اما دوست دارم بارها فیلمم را در سینمای ایران‌مال ببینم
پریناز ایزدیار که به عنوان نقش مکمل در کنار محسن تنابنده در فیلم «سه کام حبس» بازی می‌کند یکی از شانس‌های اصلی دریافت سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فجر به حساب می‌آید،

بهارستان آنلاین – بازیگر فیلم سه کام حبس در حاشیه سی و هشتمین جشنواره دهه فجر گفت: کیفیت پخش فیلم در پردیس سینمایی ایران‌مال آنقدر بالا بود که دوست دارم بارها فیلمم را در این مجموعه ببینم.

به گزارش بهارستان آنلاین ، پردیس سینمایی ایران مال، روز شلوغ و پرخبری را در سومین روز جشنواره فیلم فجر پشت سر گذاشت؛ اتفاق اصلی این روز به آخرین سانس برمی‌گردد؛ جایی که فیلم «سه کام حبس» با حضور جمع زیادی از عوامل این فیلم نظیر پریناز ایزدیاز، متین ستوده، سمیرا حسن‌پور، سامان سالور و … به نمایش درآمد. این فیلم که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان همراه بود در دو سالن به نمایش درآمد.

پس از آن نیز مراسم دیدار با مخاطبان برگزار شد و عوامل فیلم ضمن گفتگو با علاقه‌مندان عکس‌هایی را به یادگار گرفتند.

یکی از شخصیت‌های قابل توجه شب گذشته، پریناز ایزدیار بود. وی که به عنوان نقش مکمل در کنار محسن تنابنده در این فیلم بازی می‌کند و یکی از شانس‌های اصلی دریافت سیمرغ به حساب می‌آید، پس از اکران فیلم خود در گفت‌وگو با روابط عمومی بازار بزرگ ایران، گفت: سالن سینمای ایران مال بی‌نظیر بود و صدا و کیفیتی که فیلم را با آن دیدیم فوق‌العاده بود. البته شاید بهتر باشد که کارگردان، تصویربردار و صدابردار در این زمینه‌ حرف بزنند اما می‌توانم بگویم کیفیت پخش این قدر بالا بود که علیرغم این که فیلم را چندین بار دیده بودم، دلم می‌خواست که بنشینم و فیلم را دوباره روی این پرده ببینم.

این بازیگر سینما و تلویزیون در مورد دیگر مکان‌های ایران مال گفت: پارسال که برای بازدید به این‌جا آمده بودم کتابخانه را دیدم که برایم بسیار جذاب بود.

انتهای پیام/938