دولت در ارتباط با مشکلات ایجاد شده هیچ برنامه و اراده ای ندارد
دولت در ارتباط با مشکلات ایجاد شده هیچ برنامه و اراده ای ندارد
تورمی که در این ۶ سال آقای روحانی بر ملت ایران تحمیل کردند در هیچ دوره ای از تاریخ جمهوری اسلامی ایجاد نشده است لذا امروز دولتی ها تلاش می کنند به جای پاسخ دادن به این مسائل فرافکنی کنند و بگویند به دلیل عدم الحاق ایران به FATF این مشکلات پیش آمده است.

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز دولتی ها تلاش می کنند به جای پاسخ دادن به 6 سال خسارتی که به مردم تحمیل کردند فرافکنی کنند و بگویند به دلیل عدم الحاق ایران به FATF این مشکلات پیش آمده است.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ نصرالله پژمان‌فر در واکنش به اصرار دولت در پذیرش FATF اظهار کرد: دولت اگر مطالعه ای بر قوانین داشته باشد، این حرف های غیر کارشناسی را مطرح نمی کند چرا که با عمل کردن دولت به قوانین داخلی کشور، موضوع پولشویی را به راحتی می توان حل و از آن جلوگیری کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامیبا بیان اینکه آیا یا با الحاق ایران به FAFT مشکل پولشویی حل می شود، تصریح کرد: دولت، خود یکی از عواملی است که در ارتباط با پولشویی اصرار بر عدم شفافیت در مبادلات پولی و بانکی دارد و مردم ما فراموش نکردند که ده ها بار آقای روحانی نسبت به اینکه ما هیچ زمانی به حساب های افراد سرک نمی کشیم چرا که همین زمینه باعث شد وضعیت بسیاری از گردش های مالی پر از فساد برای مردم روشن نشود.

پژمان فر تصریح کرد: امروز دولت با طرح این مسائل در مقابل ۶ سال کوتاهی خود فرافکنی می کند، دولت ۶ سال است سفره مردم را با این سیاست های غلط کوچک کردند و فقر و بیکاری را بر مردم حاکم کردند.

وی خاطر نشان کرد: تورمی که در این ۶ سال آقای روحانی بر ملت ایران تحمیل کردند در هیچ دوره ای از تاریخ جمهوری اسلامی ایجاد نشده است لذا امروز دولتی ها تلاش می کنند به جای پاسخ دادن به این مسائل فرافکنی کنند و بگویند به دلیل عدم الحاق ایران به FATF این مشکلات پیش آمده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: نمونه این صحبت ها را در ارتباط با برجام نیز انجام می دادند که اگر برجام یک روز دیر شود اتفاقات بدی برای ایران می افتد، اکنون دولت باید پاسخ دهد که آیا با انجام برجام و تعهدات یک طرفه ای که ایجاد کردند آیا توانستند مشکلات را حل کنند؟

پژمان فر بیان کرد: این صحبت ها نشان می دهد دولت در ارتباط با مشکلات ایجاد شده هیچ برنامه و اراده ای ندارد و هر روز بهانه های مختلفی از حضور زنان در ورزشگاه ها گرفته تا مسائل انتخاباتی مطرح می کنند.

وی با بیان اینکه مطرح کردن چنین اظهاراتی از سوی دولت و کابینه او تا دو سال آینده طبیعی است، گفت: دولت در این ۲ سال باقی مانده فرصت دارد بخشی از خساراتی که به مردم تحمیل کرده است را جبران کند و با نگاه به درون و ظرفیت های داخل کشور تلاش کنند مشکلات کشور را حل کنند و در کنار مردم باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان مطرح کرد: سند FATF مغایرت فراونی با اسناد بالادستی ما دارد و مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان صراحتا این موضوع را رد کرده است و دولت هم بداند که مجلس نیز تحت هیچ شرایطی زیر بار تصویب این جریان نخواهد رفت.

انتهای پیام/686

  • منبع خبر : راه آرمان